کد خبر: ۱۵۳۵۵
تاریخ انتشار:۲۲:۲۵ - ۲۵ اسفند ۱۳۹۸
عصر دنا: فرماندار دنا در راستای طرح تنظیم بازار و همچنین بمنظور رعایت موارد بهداشتی جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا از برخی مراکز عرضه کالا و مواد غذایی شهر سی‌سخت به طور سرزده بازدید کرد.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

عبدالحمید پناهی فرماندار دنا، بخشدار مرکزی، مدیر صمت، اتاق اصناف و میراث فرهنگی در راستای طرح تنظیم بازار و همچنین بمنظور رعایت موارد بهداشتی جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا از  نانوایی‌ها، قصابی‌ها، داروخانه، بنگاه املاک، بانکها مراکز فروش و عرضه کالا و مواد غذایی شهر سی‌سخت به طور سرزده بازدید کردند.

پناهی فرماندار دنا در حاشیه این بازدیدها اظهار کرد: رعایت  بهداشت برای پیشگیری از شیوع کرونا در مشاغل مختلف همچون خبازی، قصابی‌ها و سوپرمارکت‌ها که با سفره مردم به شکل مستقیم ارتباط دارد، بسیار ضروری است.

رئیس شورای سلامت دنا گفت: در بازدیدی که از برخی صنوف در سطح شهر انجام گرفت تعدادی از فروشندگان در اقدامی پیشگیرانه بمنظور جلوگیری از شیوع این ویروس تعطیل کرده‌اند و از اینکه سلامت خود و مردم برای آنها مهم بوده جای تشکر و قدردانی دارد.

فرماندار دنا ضمن مشاهده وضعیت موجود در خصوص اقدامات پیشگیرانه تعدادی از فروشندگان و متصدیان این مراکز برای مقابله با شیوع ویروس کرونا اظهار کرد: رعایت مسائل بهداشتی در نانوایی‌ها به‌ عنوان یکی از مهم‌ترین مکان‌های مورد مراجعه مردم ضروری است.

وی افزود: بهتر است نانوایی‌ها در این شرایط، هزینه نان را از طریق کارت‌های عابربانک دریافت کنند و نباید با همان دستی که از مردم پول گرفته می‌شود،‌ نان تحویل داده شود.


 

ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.