کد خبر: ۱۵۳۲۲
تاریخ انتشار:۲۱:۵۰ - ۲۴ اسفند ۱۳۹۸
عصر دنا: رئیس جهاد کشاورزی چاروسا در خصوص یک تجمع توضیح داد.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

محمدقاسم کشاورزخوب در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در چاروسا در خصوص خبر تجمع مردم در جلوی جهاد کشاورزی چاروسا جهت دریافت کودشیمایی در ایام بیماری کرونا عنوان کرد: بیش از 250 عدد کیسه کودشیمایی در روزهای اخیر توسط عامل توزیع کود چاروسا خریداری شده بود که اواخر هفته گذشته به جهاد کشاورزی چاروسا اطلاع رسانی شد.

رئیس جهاد کشاورزی چاروسا بیان کرد: از روز پنج شنبه از طریق فضای مجازی به دهیاران و شوراها روستاها اطلاع رسانی شد و از دهیاران و شوراها خواستیم در روستاها افراد نیازمند کود را به اطلاع دهند و خود دهیاران جهت دریافت کود با بازده زمانی مختلف به مرکز مراجعه و کود مردم را دریافت کنند.

وی افزود: پس از اینکه به دهیاران و شوراها اعلام شده بود جهت دریافت کود شیمیایی مراجعه کنند و از قبل هم لیست تکمیل شد امروز صبح مشاهده کردیم تعداد زیادی ارباب رجوع جلوی جهاد کشاورزی مراجعه کردند و خواستار دریافت کود شدند و مجبور شدیم از همان ابتدا درب جهاد را ببندیم و حتی منجر به درگیری شد.

کشاورز خوب عنوان کرد: کود صبح امروز از قبل توزیع شد و به دهیاران اطلاع رسانی شد و متاسفانه تجمع عده ای بدون علت بود و حتی بسیاری از آنها اعلام می کردند کودی که می خواهیم بگیریم برای تابستان سال آینده برای برنج است.

رئیس جهاد کشاورزی چاروسا با بیان اینکه از ابتدای فصل تا 20 بهمن بیش از 7هزار کیسه کود شیمایی بین کشاورزان چاروسا توزیع شد خاطرنشان کرد: کشاورزان ما هیچ گونه مشکل کود شیمایی نداشتند و بیش از 7هزار کیسه کود تحویل آنها داده شد و تنها این کود را برای تابستان سال آینده می خواستند که می توانستند بعد از این بیماری تحویل بگیرند و مجبور شدیم درب اداره را ببندیم اما باز هم تجمع می کردند تا مجبور شدیم به کلانتری اعلام کنیم تا آنها دور شدند.

وی با بیان اینکه مخالف تجمع و خواستار شعار در خانه بمانیم هستیم و باید برای این تجمع ها هم برنامه ریزی شود تا شاهد چنین مشکلاتی نباشیم و آن هم تعطیلی ادارات است.

کشاورزخوب یادآور شد: از مجموعه ی همکارانم در سازمان جهاد کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد، مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان کهگیلویه، شرکت خدمات حمایتی استان،عاملیت توزیع نهادهای شیمیای در بخش چاروسا و بالاخص همکاران پرتلاش و زحمتکش در مرکز قلعه رئیسی که به نحو مطلوب جهت تامین و توزیع به موقع کود شیمیایی برای محصولات تابستانه و پاییزه در سال زراعی 98 نهایت همکاری را داشته اند  خالصانه کمال تقدیر و تشکر را دارم.

ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.