کد خبر: ۱۴۹۴۶
تاریخ انتشار:۱۶:۳۹ - ۲۲ بهمن ۱۳۹۸
عصر دنا: هیئت بازرسی انتخابات شهرستان بویراحمد مستقر در طبقه دوم فرمانداری آمادگی دریافت هر گونه پیشنهاد، گزارش و شکایت جهت کمک به برگزاری انتخاباتی سالم و بدون حاشیه می باشد
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):
هیئت بازرسی انتخابات شهرستان بویراحمد در خصوص راه اندازی نظرسنجی هایی در فضای مجازی اطلاعیه ای صادر کرد.
 
به گزارش"خبردنا"، متن این اطلاعیه که برای این پایگاه اطلاع رسانی ارسال شده است به شرح زیر است:
 
با توجه به اینکه انجام نظرسنجی های احساسی و یکطرفه صرفا زمینه ایجاد اختلاف بین هوادران کاندیدا را فراهم می آورد و بدلیل نداشتن پارامترهای مناسب قابل استناد نیستند ولی بعضا همین نظر سنجی های غیر علمی برای کاندیدا توقعی ایجاد می نماید که خود را برنده انتخاب تلقی می کنند.
 
از این رو به کلیه کاندیدای محترم انتخابات حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا توصیه می گردد راسا کمیته های اطلاع رسانی و رسانه خود را از انجام هر گونه نظر سنجی منع و سعی گردد اگر کاندیدایی زمینه رقابت مجازی در نظر سنجی را فراهم آورد، به هواداران خود جهت عدم مشارکت در چنین فضاهایی که صرفا التهاب جامعه را دوچندان می کند، توصیه لازم را داشته باشد.
 
از سویی با توجه به رصد کامل فضای رسانه و مجازی کاملا محرز است در فعالیت تبلیغی کاندیدا اقداماتی به منزله تخریب رقبا صورت گرفته که مطابق ماده ۶۵ قانون انتخابات تخلف محرز می باشد و تداوم این تخلفات زمینه ایجاد بداخلاقی خواهد شد.
 
با توجه به اینکه کاندیدای محترم از شرح وظایف خود بعنوان نماینده مردم در مجلس اطلاع کامل دارند، پیشنهاد می گردد از طرح شعارهای خارج از وظیفه نمایندگی خودداری و این مهم را به هواداران خود هم توصیه نمایند.
 
هیئت بازرسی انتخابات شهرستان بویراحمد مستقر در طبقه دوم فرمانداری آمادگی دریافت هر گونه پیشنهاد، گزارش و شکایت جهت کمک به برگزاری انتخاباتی سالم و بدون حاشیه می باشد و یقینا در راستای وظایف ذاتی و رسالت خویش اقدامات لازم در خصوص بروز هر گونه تخلف انتخاباتی را همچون روزهای اخیر انجام خواهد داد.
 
در پایان کاندیدای محترم جهت کیفی نمودن ارتباط با هیئت بازرسی و اعضاء محترم هیئت اجرایی نسبت به معرفی رئیس و رابط ستاد انتخاباتی اقدامات لازم را انجام تا زمینه سوء استفاده اشخاص دیگری بعنوان نمایندگان ستاد نشود.

هیئت بازرسی انتخابات شهرستان بویراحمد
ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.