کد خبر: ۱۴۸۷۶
تاریخ انتشار:۱۵:۵۵ - ۱۷ بهمن ۱۳۹۸
عصر دنا: معاون توسعه منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از جذب ۱۴۹ نیروی جدید از طریق آزمون در قالب نیروی های شرکتی، پیمانی و قراردادی در اسفندماه سال جاری در سطح مراکز بهداشتی و درمانی این استان خبر داد.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):
جلال پورانفرد در جمع خبرنگاران کهگیلویه وبویراحمد اظهار داشت: با برگزاری ۲ ازمون در تاریخ ۹ و ۱۵ اسفند به ترتیب ۲۲ و ۱۲۷ نفر نیروی قراردادی و شرکتی جذب بیمارستان‌ها و مراکز بهداشتی و درمانی استان خواهند شد.

وی تصریح کرد: با برگزاری این آزمون و جذب این تعداد نیرو شمار نیرو‌های جدیدی که از طریق آزمون در سال ۹۸ جذب دانشگاه علوم پزشکی استان شده اند به ۳۱۱ نفر خواهند رسید.

وی با بیان اینکه تاکنون افزون بر ۴ هزار شرکت‌کننده ثبت نام کرده اند گفت: ۱۱۵ نیروی خدماتی، نگهبانی، تأسیساتی و مالی برای بیمارستان شهید جلیل و ۱۲ نیروی پرستار در بیمارستان شهدای باشت جذب می‌شوند.
وی مجموع کل نیرو‌های موجود اعم از خدماتی، رسمی، پیمانی، قراردادی و یا طرحی در ستاد مرکزی و یا بیمارستان‌ها و مراکز بهداشتی استان را ۶ هزار و ۳۸۰ نفر دانست که سه هزار و ۹۱ نفر از آن‌ها رسمی و پیمانی هستند.

وی یادآور شد: همچنین از این تعداد یک هزار و ۶۲۴ نفر قراردادی، ۵۸۴ شرکتی، ۸۲۶ نیروی طرحی و ۲۰۶ نفر نیروی پزشک خانواده مشغول هستند.

وی همچنین ۲۲ طرح بهداشتی و درمانی با اعتباری افزون بر ۲۲۰ میلیارد ریال در دهه پر فروغ فجر امسال در مناطق مختلف استان افتتاه و کلنگ زنی شدند.

پورانفرد از ۵۵ طرح بهداشتی و درمانی با پیشرفت بالای ۹۰درصد در سطح استان خبر داد و گفت:: مرکز بهداشتی درمانی شهید بهشتی کهگیلویه، آموزشگاه بهروزی شهرستان کهگیلویه، کلینیک ویژه درمانی گچساران، ستاد مرکز بهداشت بویراحمد و بخش غربالگری بیمارستان شهید جلیل یاسوج را از مهمترین این طرح‌ها ذکر کرد.

وی همچنین از پرداخت پاداش بازنشستگان و تسویه کامل تا پایان سال ۹۷ در استان خبر داد و گفت: هفته پیش افزون بر ۵۳ میلیارد ریال به ان‌ها پرداخت شد و تا آینده‌ای نزدیک به همین میزان به بازنشستگان علوم پزشکی پرداخت خواهد شد.

پورانفرد بیان کرد: هم اینک از مجموع ۶ هزار و ۲۴۸ پست سازمانی در دانشگاه حدود ۲ هخزار و ۶۰۷ پست آن معادل ۴۱. ۷ درصد آن‌ها همچنان بلاتصدی هستند.

وی با تاکید بر اینکه در دوره مدیریت جدید، دانشگاه علوم پزشکی بیش از یک هزار و ۶۰ میلیارد ریال بدهی و با تراز مالی منفی مواجه بود، گفت: با همکاری و تلاش وزارت بهداشت و همچنین تلاش‌ها و پیگیری ریاست دانشگاه علوم پزشکی استان مجموع بدهی این دانشگاه به کمتر از ۵۲۰ میلیارد ریال رسیده است.
ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.