کد خبر: ۱۴۶۷۰
تاریخ انتشار:۱۲:۱۵ - ۳۰ دی ۱۳۹۸
عصر دنا: هاشمی پور که در روزهای اخیر به دیدار اهالی یکی از روستاهای شهرستان کهگیلویه رفته بود که برخی از اهالی این روستا به شکلی عجیب و با تیراندازی هوایی از نماینده کهگیلویه استقبال کردند.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):
فضای سیاسی کهگیلویه و بویراحمد این روز‌ها شاهد دید و بازدید‌ها و جلسات انتخاباتی است و هر یک از نامزد‌های انتخاباتی بدون در نظر گرفتن زمان تبلیغات در نقاط مختلف شهر‌ها و روستا‌های استان حضور دارند و به تبلیغات می‌پردازند.


عدل هاشمی پور به عنوان یکی از نامزد‌های حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ همانند دیگر نامزد‌های انتخاباتی جلسات و میتینگ‌هایی را برگزار می‌کند، اما فضای برخی از این نشست‌ها از حالت طبیعی خود خارج شده و رنگ و بوی دیگری دارد.


هاشمی پور که در روز‌های اخیر به دیدار اهالی یکی از روستا‌های شهرستان کهگیلویه رفته بود که برخی از اهالی این روستا به شکلی عجیب و با تیراندازی هوایی از نماینده کهگیلویه استقبال کردند و تصاویر و فیلم آن در فضای مجازی منتشر شد و وجهه نامناسبی برای هاشمی پور ساخته است.


همانطور که اشاره شد انتشار این تصاویر در فضای مجازی علاوه بر نوع نگاهی که به این کاندیدای انتخاباتی و طرفداران وی خواهد شد باعث می‌شود فرهنگ نادرست استفاده از اسلحه در نشست‌ها و میتینگ‌های انتخاباتی گسترش پیدا کند و با نزدیکتر شدن به انتخابات و زمان تبلیغات رسمی کاندیدا‌ها شاید باعث ایجاد مسائل امنیتی نیز شود؛ بنابراین بهتر است علاوه بر این که خود نامزد‌های انتخاباتی به چنین مسائلی دامن نزنند، طرفداران آن‌ها نیز از ایجاد و ترویج فرهنگ‌های غلط در انتخابات خودداری کنند که این موضوع می‌تواند حتی ورود دستگاه‌های نظارتی و امنیتی را به دنبال داشته باشد./ صبح زاگرس
ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.