کد خبر: ۱۴۶۲۷
تاریخ انتشار:۲۰:۳۹ - ۲۵ دی ۱۳۹۸
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

بوستان چشمه نباتی یاسوج با امکاناتی زیبا و مناسب آماده میزبانی از گردشگران و مسافران نورزوی است این پارک که در یاسوج خیابان جمهوری و سمت راست قرار دارد یکی از مکان هایی است که دارای امکانات تفریحی و اقامتی مناسب برای مسافران و گردشگران نوروزی است. پارک چشمه نباتی یاسوج یکی از زیباترین پارک های شهر یاسوج است که هم مکانی مناسب اقامت و اسکان مسافران است و هم دارای تجهیزات و امکانات مختلف از جمله چند مغازه و بوفه است.

پارک چشمه نباتی

این پارک تنها پارک مرکز شهر یاسوج است و در موقعیت مکانی مناسبی قرار دارد سایر پارک ها در بیرون از شهر قرار دارند بنابراین انتظار می رود بعد از گذشت چند سال پارک عمومی چشمه نباتی به مکانی زیبا و تفریحی برای خانواده های یاسوجی تبدیل شود که مشاهدات چیزی غیر از این موضوع را نشان می دهد.

این پارک ۲۹ فروردین ماه سال ۹۶ با حضور معصومه ابتکار افتتاح شد.

پارک چشمه نباتی

پارک چشمه نباتی

پارک چشمه نباتی

ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.