کد خبر: ۱۴۶۲۱
تاریخ انتشار:۰۱:۴۲ - ۲۵ دی ۱۳۹۸
عصر دنا: حال سوالی که ذهن را به خودمشغول می کند این است که آیا جناب منطقیان و لاهوتی سناریو و برنامه ریزی برای جریان اصلاحات در صورت رد صلاحیت آقایان کامران و دهبانی داشتند ؟ آیا پیش بینی لازم انجام شده؟ در شرایط پیش آمده چه باید کرد؟
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir): یادداشت دریافتی: پس از مشخص شدن آمار افراد رد صلاحیت شده که در بین آنها چهره های شاخص و مورد حمایت سران  اصلاح طلب هم به چشم می خورد و البته قابل پیش بینی هم بود.

حال  سوالی که ذهن را به خودمشغول می کند این است که آیا جناب منطقیان و لاهوتی سناریو و برنامه ریزی برای جریان اصلاحات در صورت رد صلاحیت آقایان کامران و دهبانی داشتند ؟ آیا پیش بینی لازم انجام شده؟ در شرایط پیش آمده چه باید کرد؟

آیا بازم تلاش منطقیان و لاهوتی بر وابسته به شخص بودن بود و می خواستند با سناروی یا همه یا هیچ پیش بروند یعنی تنها از شخصی حمایت می کنند که فقط و فقط بله قربان گوی خودشان باشد ؟ یا این بار بدون حب و بغض و از روی اولویت قرار دادن جریان سناریوهای متفاوت را مدنظر قرار دادند که البته بعید بنظر می رسد یا لااقل تا حال هیچ کنش و نشانه ای از  عقلانیت یا داشتن سناریو پس از اعلام رد صلاحیت ها مشاهده نشد، جز یادداشت آقای منطقیان در یکی از سایت های محلی که بیشتر یک فرار از مسئولیت بود تا یک یاداشت سیاسی (چرا که به خوبی از عواقب افتضاح سیاسی که به بار آورده و بلایی که سر جریان اصلاحات به همراه آقای لاهوتی آورده آگاهی دارد) و آقای لاهوتی هم چون گذشته از پاسخگویی خود را مبرا می داند و مثل جریان حمایت تقوی با پخش ۶۰۰ گونی از منطقیان  روزی به سخن میابد که دیگر کارایی ندارد.

در روزه ی سکوت خود به مراحل بالای عرفانی سکوت خود خواسته و عدم پاسخگویی به افکار عمومی رسیده است. که خود دال بر نامحرم بودن مردم و حامیان این دو طیف هست.

دکتر کامرانی که تلویحا بیانیه خداحافظی داد و دکتر دهبانی همچنان در شک  دارد دست و پا میزند و  در گستره ی جغرافیای سیاسی نزدیک به شهرستان کهگیلویه  هم  گزینه های اصلاح طلب بهبهان( ضرغامی) و گچساران (تاجگردون)  به علت رد صلاحیت  راه  مهاجرت متعصبین این جریان را  برای کنشگری و سهیم شدن در امر انتخابات مسدود کرده است.

اما آنچه در سطح جامعه دیده می شود تمایل بدنه مردمی اطلاح طلبان  برای سهیم بودن در انتخابات پیش روست  و سعی دارند که به جای منفعل بودن در  کارزار  آتی به یکی از گزینه های روی میز بپوندند.
ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.