کد خبر: ۱۴۵۲۱
تاریخ انتشار:۱۵:۵۴ - ۱۴ دی ۱۳۹۸
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir): عصر امروز نشست شورای برنامه ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد به ریاست حسین کلانتری استاندار در چند دستور کار برگزار شد.

در این نشست یکی از موضوعات در خصوص طرح جامع گردشگری و مشکلات مربوط به این حوزه در استان بود که مدیرکل بازرسی استان لب به انتقاد گشود و گفت: بسیاری از زمین های کشاورزی استان به نام گردشگری تغییر کاربری داده شده و به نام گردشگری تسهیلاتی گرفته شده در حالی که تنها یک کپر در آن برپا شده و هیچ فضای گردشگری ایجاد نشده است.

وی گفت: این در حالی است که در برنامه توسعه باید در استان افزایش تولید داشته باشیم که با واگذاری زمین ها به نام گردشگری نه تنها افزایش تولیدی نخواهیم داشت بلکه زمین ها هم واگذار میشود و فضایی هم ایجاد نمی شود و مصداق آن هم مسافرانی هستند که به استان می آیند و جایگاهی برای استراحت ندارند.

در ادامه استاندار که گویی با این اظهار نظر مدیرکل بازرسی چندان موافق نبود اظهار کرد: اگر چنین کاری شده در گذشته بوده و مربوط به امروز نیست پس اگر بازرسی می خواست برخوردی کند باید در همان دوره که تخلف شده بود برخورد می کرد.

وی خطاب به مدیرکل بازرسی گفت: از شما می خواهم که چند طرحی را که ادعا می کنید تنها در حد یک کپر است به من نشان دهید.

در ادامه مدیرکل بازرسی استان گفت: حرف ما این است که چرا باید 20 میلیارد تومان به برخی بدهیم و کاری انجام نشود.

استاندار هم گفت: نباید کاری کنیم که مدیران قدرت کار کردن را نداشته باشند.

ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.