کد خبر: ۱۴۵۰۰
تاریخ انتشار:۲۳:۳۷ - ۱۲ دی ۱۳۹۸
عصر دنا: وی افزوده است: اما آسید شرف الدین ملک حسینی و دوستداران خاندان ملک حسینی پایبندی خود را به نظام ولایی ایران اسلامی ثابت کرده که جای شکر دارد اما متحجران حسود و نقد و بدانند که از چشم تیزبین ما پنهان نیستند.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir): حجت الاسلام سیدعلی محمد بزرگواری با انتشار پیامی در فضای مجازی، از عملکرد کسانی که بسترساز استعفای آیت اله سید شرف الدین ملک حسینی از نمایندگی ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد بودند انتقاد و آنان را متحجران، حسود و حقود خواند.

وی در این پیام با تقدیر از تلاش های خاندان آیت الله ملک حسینی در حوزه دین در یک قرن اخیر، خاطرنشان کرده است: همه‌ نخبگان استانی مخصوصا علما و روحانیت حوزه شناس می دانند که آیت الله سید شرف الدین  ملک حسینی یکی از نخبه ترین افراد حوزوی و دانشگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد می باشد.

بزرگواری با بیان اینکه آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی از محدود روحانیون به روز و بامعلوماتی است که بعد از مرحوم ابوی شآن با حُکم‌ مستقیم مقام معظم رهبری سکان سکان نمایندگی ولی فقبهدرا در استان برعهده گرفتند، اطهارداشت: ایشان به خوبی و با روحیه مردم داری از عهده این مسوولیت خطیر برآمدند.

نماینده کهگیلویه بزرگ در مجالس هشتم و نهم شورای اسلامی ادامه داده است: مردم شریف هم با اکثریت قاطع آرا قاطع خود، ایشان را به عنوان نماینده ولی خبرگان رهبری انتخاب کردند.

بزرگواری گفته است: در حال حاضر که خبر استعفای ایشان از نمایندگی ولی فقیه در فضای مجازی پخش شده است هم معظم له و هم مردم ولایت مدار ما تابع حُکم ولی فقیه و مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای هستند و ایشان با سکینه و وقار خاص تمکین حُکم رهبری را می کنند.

وی در بخش دوم پیام خود بدون اشاره به نام فرد یا افرادی، ادامه داده است: اما آگاه و هوشیار باشیم که بعضی ها متحجرانه و از روی حقد و حسادت به ایشان حرکت های خزنده ای انجام دادند تا جزیره آرامش استان را دچار چالش کنند.

این‌ نماینده سابق کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی افزوده است: اما آسید شرف الدین ملک حسینی و دوستداران خاندان ملک حسینی پایبندی خود را به نظام ولایی ایران اسلامی ثابت کرده که جای شکر دارد اما متحجران حسود و نقد و بدانند که از چشم تیزبین ما پنهان نیستند.

بزرگواری در آخر پیام خود آیه شریفه " ومکرو مکرالله و الله خیر الماکرین " را آورده است.
ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.