کد خبر: ۱۴۳۰۶
تاریخ انتشار:۱۰:۲۱ - ۰۱ دی ۱۳۹۸
عصر دنا: یکی از خیابان هایی که پس از کنده کاری توسط پیمانکاران ادارات خدمات رسان به حال خود رها شده خیابان شهید نوروزی دهدشت است که به گفته مردم محله قریب به ۵۰ روز است که به این حالت در آمده و تا به حال هیچ مسئولی برای ترمیم آن تلاشی نکرده است.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir): وجود معابر مناسب و خودرو های بیشتر یکی از نشانه های بارز تفاوت بین شهر و روستا است که به دلیل جمعیت و عبور و مرور بیشتر مردم برای رفع نیازهایشان، همواره مورد توجه مدیریت شهری قرار می گیرد.
 
در بسیاری از خیابان های شهر دهدشت با وجود اجرای نهضت آسفالت و لکه گیری های متعدد هنوز خیابان هایی هستند که از وجود چاله های مختلف و کنده کاری هایی که توسط ادارات خدمات رسان انجام شده رنج می برند.
 
وجود این چاله ها  به دلایل مختلفی است که مهمترین آنها را می توان کندن مکرر آسفالت توسط سازمان های مختلف و عدم تعمیر مناسب روکش آسفالت پس از آن است به نحوی که در بعضی از نقاط به علت زیر سازی نامناسب چاله هایی در وسط خیابان به وجود می آید و رانندگان مجبورند در خیابان در مسیر خاصی حرکت کنند .
 
اما مسافرانی که از این وضع آگاه نیستند در این بین قربانی خیابانهای پر چاله اند  و وقوع تصادف در این معابر امری دور از ذهن نخواهد بود.
 
 برخی پیمانکاران برای اجرای پروژه های متعدد از قبیل آبرسانی ، گاز رسانی و موارد دیگر آسفال های معابر اصلی شهر دهدشت را تخریب می کنند و در هنگام تعمیر خیابان ها نظارت کافی بر اجرای صحیح لکه گیری در خیابان ها صورت نمی گیرد و پیمانکارها برای هزینه کمتر خیابان ها را بدون نکات ایمنی لازم تعمیر می کنند که نتیجه آن این می شود که خیابان ها بعد از یک ماه به این صورت می شود .
 
 
 
یکی  از خیابان هایی که پس از کنده کاری توسط پیمانکاران ادارات خدمات رسان به حال خود رها شده خیابان شهید نوروزی دهدشت است که به گفته مردم محله قریب به ۵۰ روز است که به این حالت در آمده و تا به حال هیچ مسئولی برای تعمیر آن تلاشی نکرده است.
 
به غیر از وضعیت آسفالت خیابان ها و معابر شهری وضعیت نظافت آن ها نیز موجب نگرانی و گلایه مندی بسیاری از شهروندان دهدشتی شده است.همچنین ورودی برخی از کوچه های خیابان بیمارستان به دلیل تجمع زباله های مختلف از وضعیت مناسبی برخوردار نبوده و موجب اعتراض شهروندان شده است.
 
شهروندان کوچه شهید ایار محله بیمارستان دهدشت مدعی شدند که بسیاری از مواقع و حتی همیشه جدول ها را اهالی محل نظافت میکنند و شهرداری در این زمینه کوتاهی کرده است.
 
 
 در ادامه تصاویر تکمیلی آمده است؛
کوچه شهید ایار:
 
 
 
خیابان شهید نوروزی:
 
 
 
تصاویر : شهروند خبرنگار/ صبح زاگرس
ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.