کد خبر: ۱۴۲۵۸
تاریخ انتشار:۱۵:۱۲ - ۲۸ آذر ۱۳۹۸
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

در نشست ستاد مبارزه با مواد مخدر استان کهگیلویه و بویراحمد فرمانده انتظامی استان از دولتی ها خواست تا در بحث رفع مشکلات این نیرو همکاری بیشتری داشته باشند.

نیروی انتظامی همچنان که امام و رهبری در کلام خود گفته‌اند مظهر اقتدار و امنیت یک کشور است به همین دلیل برای مقتدر ماندن باید مورد حمایت بیشتر قرار گیرد.

از یک سو می‌طلبد مردم همکاری بیشتری با این نیرو در برخورد با مجرمین و جرائم داشته باشند و از سوی دیگر دولتی‌ها مشکلات آن را برطرف کنند.

اما آن چه که اکنون در عمل دیده می‌شود حداقل در استان کهگیلویه و بویراحمد همکاری کم دستگاه‌های دولتی با نیروی انتظامی در رفع مشکلات است وقتی که رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان در یک قلم از کمبودها می‌گوید که در 8 شهرستان استان پلیس راهنمایی و رانندگی خانه به دوش است و یا این که از همه بدتر راهنمایی و رانندگی شهر یاسوج ساختمان ندارد.

فرمانده نیروی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد که در سال‌های اخیر بخشی از مشکلات این نیرو را در جلسات و نشست‌های مختلف از جمله در ستاد پیشگیری از جرائم و یا ستاد مبارزه با مواد مخدر مطرح می‌کرد در آخرین نشست ستاد مواد مخدر استان در پایان اظهارات خود گفت که دیگر به مانند گذشته مشکلات این نیرو را مطرح نمی‌کنم.

سردار مهدی انصاری گفت: به بحث نیازمندی‌ها ورود پیدا نکردم زیرا دیگر خسته شده‌ام و این قدر گفتم و چیزی دستگیرمان نشد بنابراین تصمیم گرفتم دیگر حرفی از کمبودها نزنم.

به گزارش فارس پس از این گفته‌های فرمانده انتظامی بود که شاید استاندار به عنوان مسوول ارشد اجرایی استان دستور داد که موضوع راه‌اندازی ایست بازرسی‌ها که یکی از ده‌ها دغدغه سردار فرماندهی نیروی انتظامی استان بوده در شورای تامین مطرح شود.

ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.