کد خبر: ۱۳۹۶۶
تاریخ انتشار:۰۱:۲۴ - ۱۳ شهريور ۱۳۹۸
عصر دنا: نشست شورای اسلامی شهر یاسوج برای انتخاب هیئت رئیسه سال سوم برای چندیمن بار بی‌نتیجه ماند.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir): نشست انتخاب هیئت رئیسه سال سوم شورای شهر یاسوج به دلیل عدم حضور محمدرحیم دهرابپور، فرشید احمدی‌کیش و سید هدایت اکبری به رسمیت نرسید و به نشست دیگری در 48 ساعت آینده واگذار شد.

هئیت رئیسه شورای شهرها باید تا قبل از 31 شهرویورماه طبق قانون مشخص شود و در غیر این صورت باید در نشستی با حضور اعضای شورای شهر یک زمان معلوم برای برگزاری نشست انتخاب هیئت رئیسه با حضور نماینده فرمانداری مشخص شود.

اعضای شورای شهر یاسوج بعد از اینکه تا قبل از 31 شهریورماه نتوانستند بنا به دلایلی به نتیجه برسند در نشستی با حضور 6 عضو شورا 10 شهریورماه را برای این نشست با حضور نماینده فرمانداری مشخص و در مکاتبه‌ای به صورت رسمی برای حضور نماینده فرمانداری در این نشست دعوت کردند.

نشست 10 شهریورماه انتخاب هیئت رئیسه شورای شهر یاسوج در حالی با حضور علی علیپور معاون و برزو شجاعی‌پور از کارشناسان فرمانداری بویراحمد برگزار شد که به دلیل عدم حضور فرشاد نگین تاجی، علی اکبری‌تبار و مسعود خوبانی نیمه تمام ماند و طبق قانون به 48 ساعت آینده واگذار شد.

محمدرحیم دهرابپور، فرشید احمدی‌کیش و سید هدایت اکبری نیز امروز از حضور در جلسه انتخاب هیئت رئیسه امتناع کردند تا مجدد نشست انتخاب هیئت رئیسه راه به جایی نبرد و نگاه به روز دیگری دوخته شود.

جالب‌ترین سکانس نشست‌های ناتمام انتخاب هیئت رئیسه شورای شهر یاسوج حضور کیوان آشنا رئیس سابق شورای شهر است، به گونه‌ای که گفته می‌شود وی به دنبال ترکیبی بوده که هیئت رئیسه را به دلخواه خود برای یکسال دیگر انتخاب کند.

ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.