کد خبر: ۱۲۷۹۴
تاریخ انتشار:۲۰:۵۶ - ۲۲ فروردين ۱۳۹۶
عصر دنا: "اول توجه به سوی او با گزاردن نماز بر درگاه بی‌نیاز او و با تلاوت کلام او. او گفت که مرد را باید هم این داشته باشد و هم تلاش برای مردم که البته رضای خداوند را دارد."
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir): جمعی از مسئولان بخش‌های مختلف نظام روز گذشته(دوشنبه، 21 فروردین) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند که عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان نیز که در این دیدار حضور داشته، روایت جالبی از آن در صفحه شخصی‌اش در فضای مجازی نقل کرده است.

متن کامل روایت کدخدایی که در فضای مجازی منتشر شده به شرح زیر است: 

هاتفی خبر داد که امسال نیز چون سال‌های گذشته فرصت دیدار یار فرا رسیده است، با عجله به کویش شتافتم، دیگر شیفتگانش نیز بر منزلش حاضر بودند و البته هر لحظه بر تعداد افزوده می‌شد. با صدای ملکوتی اذان، آرام چهره بر چهره علاقه مندان انداخت، وقار و معنویتش دو چندان شده بود. آمدنش هنگامه نیاز بود بر درگاه بی‌نیاز و به او اقتدا کردیم تا راه صواب را بپیماییم.

عاشقانه چهار _چهار سپری شد  و بر مشتاقان لبخند گشود، عیدتون مبارک! از اعتدال طبیعت گفت و شادی بابت آن و اینکه این گذشت زمان را جشن می‌گیریم.  اما لازم است بدانیم که گذشت زمان یعنی گامی به سوی پایان، پس باید کوشید تا توشه‌ای برداشت شود. این توشه اما از دو راه حاصل‌ می‌شود: اول توجه به سوی او با گزاردن نماز بر درگاه بی‌نیاز او و با تلاوت کلام او. او گفت که مرد را باید هم این داشته باشد و هم تلاش برای مردم که البته رضای خداوند را دارد. او از ایثار گفت و اینکه عروسی تازه نامه نوشته تا بلکه اجازت گیرد تا حنظله‌اش را راهی میدان نبرد نماید و در آخر گفت که باید خدمتی به مردم شود با قصد قربت.
ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.