کد خبر: ۱۲۵۲۵
تاریخ انتشار:۱۷:۲۸ - ۰۳ فروردين ۱۳۹۶
در چهارمین روز از شروع ثبت نام ها؛
عصر دنا: رئیس ستاد انتخابات کهگیلویه و بویراحمد گفت که یکهزار و 203 نفر کاندیدا تاکنون و تا چهارمین روز در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در این استان نام نویسی کرده اند.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir): فتاح محمدی روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج اظهار داشت: 849 نفر از این تعداد کاندیدا مربوط به مناطق روستایی و 354 نفر نیز مربوط به مناطق شهری استان است.
وی افزود که از مجموع 849 کاندیدای مناطق روستایی کهگیلویه و بویراحمد 806 نفر مرد و 43 نفر زن بوده و از 354 کاندیدای مناطق شهری این استان نیز 324 نفر مرد و 30 نفر زن هستند.
رئیس ستاد انتخابات کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: تاکنون 73 کاندیدای خانم در حوزه های شهری و روستایی در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در این استان نام نویسی کرده اند.
محمدی عنوان کرد که بیشترین تعداد کاندیدای نام نویسی شده در حوزه شهری کهگیلویه و بویراحمد با 95 نفر مربوط به یاسوج و در حوزه روستایی استان نیز با 14 نفر مربوط به مهریان بویراحمد است.
وی ابراز داشت: نام نویسی رسمی از داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از 30 اسفند سال جاری و همزمان با سراسر کشور در کهگیلویه و بویراحمد آغاز شده و تا 6 فروردین سال 1396 نیز ادامه دارد.
محمدی گفت که با توجه به احتمال ازدحام کاری در طول این مدت مقرر در فرمانداری ها و بخشداری های کهگیلویه و بویراحمد باید کاندیداها نسبت به پیش ثبت نام در دفاتر پیشخوان خدمات دولت و دفاتر پلیس 10+ استان اقدام کرده و آن را به روزهای پایانی موکول نکنند.
وی اظهار داشت: فرمانداران شهرستان های هشت گانه کهگیلویه و بویراحمد در روزهای آینده با حضور در محل کار به روند انجام امور مربوط به نام نویسی کاندیداهای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا سرعت بخشند.
محمدی افزود که فرمانداران کهگیلویه و بویراحمد در زمینه شناسایی چالش های احتمالی 2 انتخابات پیش رو در روستاها و بخش های این استان اقدام کنند تا در اسرع وقت نسبت به رفع آنها اقدام شود.
وی بیان کرد: در 2 انتخابات پیش رو علاوه بر نظارت دقیق بر امور و رعایت چهار اصل مهم قانون مداری، بی طرفی، امانتداری و صیانت از آرا زمینه مشارکت حداکثری قشرهای مختلف مردم کهگیلویه و بویراحمد نیز فراهم خواهد شد.
ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.