کد خبر: ۲۴۸۲۳
تاریخ انتشار:۱۷:۲۰ - ۱۳ تير ۱۴۰۳
اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان کرمانشاه؛
عصر دنا: اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان کرمانشاه در نظر دارد از بین فارغ التحصیلان واجد شرایط مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکترا در رشته های عمران، کامپیوتر، برق و تأسیسات نسبت به جذب نیروی امریه سربازی با تاریخ های اعزام ۰۱/۰۸/۱۴۰۳ و ۰۱/۱۰/۱۴۰۳ اقدام نماید.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

به گزارش پایگاه خبری عصر دنا ،اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان کرمانشاه در نظر دارد از بین فارغ التحصیلان واجد شرایط مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکترا در رشته های عمران، کامپیوتر، برق و تأسیسات نسبت به جذب نیروی امریه سربازی با تاریخ های اعزام 01/08/1403 و 01/10/1403 اقدام نماید.

متقاضیان واجد شرایط می توانند از تاریخ صدور این فراخوان تا حداکثر دو ماه پیش از تاریخ اعزام، جهت کسب اطلاعات بیشتر و ارائه مدارک امریه خود از ساعت 6 صبح لغایت 13 ظهر به امور اداری این اداره کل واقع در خیابان عشایر، جنب هسته گزینش اداره کل آموزش و پرورش مراجعه نمایند.

ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.