تاریخ انتشار:۱۳:۱۳ - ۱۲ تير ۱۴۰۳
عصر دنا: مدیرعامل شرکت پخش فراورده‌های نفتی کهگیلویه و بویراحمد گفت: بابت تأمین سوخت در استان هیچ مشکلی وجود ندارد.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

به گزارش عصر دنا، سالار خشایی افزود: همه جایگاه‌های عرضه سوخت این استان فعال هستند و ذخیره لازم سوخت نفت گاز را دارند و مشکلی وجود ندارد.
وی افزود: برخی از رانندگان کامیون به سهمیه سوخت خود معترض هستند که این موضوع ناشی از ثبت نکردن بارنامه است و باید برای حل مشکل حتماً ثبت بارنامه انجام شود.
خشایی گفت:خودرو‌های سنگین یک سهمیه پایه دارند و برای گرفتن سوخت بیشتر باید مجوز باربری یا بارنامه داشته باشند که برحسب میزان مسافت طی شده و آن پروانه و بارنامه کارت سوختشان نیز شارژ می‌شود.
مدیرعامل شرکت پخش فراورده‌های نفتی کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: مصرف‌کننده‌های سوخت گازوئیل یا در سطح شهر فعال هستند یا در بیرون از شهر فعالیت می‌کنند، این رانندگان حتماً باید به بخش ستاد حمل بار و مسافر شهرداری مراجعه و در سامانه ثبت‌نام کنند که پروانه فعالیت نیز به این افراد داده می‌شود.
وی افزود: افرادی که در سطح شهر فعالیت می‌کنند باید بر اساس پروانه فعالیت باربری بگیرند، افرادی که خارج از شهر کار می‌کنند نیز باید بارنامه بین‌شهری بگیرند، این بارنامه بین‌شهری در پایان هر ۱۵ روز بر اساس مسافت طی شده از کیلومتر به لیتر تبدیل و کارت آنها شارژ می‌شود.

برچسب ها: سالار خشایی
ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.