تاریخ انتشار:۱۸:۱۱ - ۰۱ تير ۱۴۰۳
عصر دنا: مدیرعامل شرکت توزیع برق کهگیلویه وبویراحمد گفت: قطع برق خانگی برای پایداری شبکه از جمله برنامه‌های تابستان امسال شرکت توانیر است.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان با بیان اینکه قطع برق خانگی در برنامه شرکت توانیر در تابستان امسال در برنامه این شرکت پیش بینی شده است گفت: اما در صورتی که مشترکان چهار برابر الگو مصرف داشته باشند پس از یادآوری و اخطار برق آنان قطع می‌شود.
 
وی تاکید کرد: براساس طرح الگوی مصرف میزان مصرف برق برای مشترکان مناطق عادی استان مانند شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون ۳۰۰کیلو وات ساعت، برای مناطق گرمسیری شماره ۴،۴۵۰ کیلو وات ساعت، مناطق گرمسیری شماره سه ۶۰۰کیلو وات ساعت، مناطق گرمسیری شماره ۲ یکهزار و ۵۰۰کیلو وات ساعت و مناطق گرمسیری شماره چهار ۲ هزار و ۵۰۰ کیلووات ساعت است.
 
ضرورت همراهی شهروندان
 
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه ۸۵ درصد مصرف برق استان خانگی است تاکید کرد: همراهی شهروندان و مشترکان برق می‌تواند زمینه عبور بدون خاموشی از تابستان گرم را فراهم کند.
 
روستایی افزود: صرفه جویی در ساعات اوج مصرف برق با اقدام‌هایی مانند خاموش کردن لامپ‌های اضافی، لباسشویی، اتو و موکول کردن برنامه‌ها به ساعات دیگر، کمک شایانی به کاهش مصرف برق می‌کند.
 
وی با اشاره به مشوق‌های اعمال شده برای مشترکان برق در استان، ادامه داد: در قالب این مشوق‌ها مشترکان خانگی با کاهش مصرف برق نسبت به سال گذشته پاداش و همچنین جایزه دریافت کنند.
 
روستایی زمان پیک مصرف برق در استان را از ساعت‌های ۱۳ تا ۱۸ و ۲۰ تا ۲۳ شب دانست و بیان کرد: نیاز مشترکان برق درزمان پیک به خاموش کردن وسایل برقی پُرمصرف خود اقدام کنند.
 
وی گفت: آمار رشد کم سابقه مصرف برق هشدار قطع مشترکان پرمصرف و همچنین نیاز به خاموشی‌های با برنامه را به دنبال خواهد داشت به همین علت از شهروندان استان انتظار می‌رود تا نسبت به مدیریت مصرف خود اقدام نکنند.
ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.