تاریخ انتشار:۱۳:۰۶ - ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳
استاندار کهگیلویه و بویراحمد:
عصر دنا: استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: روابط عمومی های استان در کمترین زمان ممکن برای راه اندازی وب سایت سازمان و ادارات ذی نفع خود اقدام کنند.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

به گزارش پایگاه خبری عصر دنا، علی احمد زاده ظهر شنبه در همایش روابط عمومی‌های استان افزود: روابط عمومی‌ها برای اطلاع رسانی به موقع اخبار اقدامات لازم را انجام دهند.

وی با بیان اینکه با توجه به خدمات ارائه شده دولت در سطح این استان نیاز است روابط عمومی‌ها با ایجاد ارتباط مؤثر با رسانه‌ها این اقدامات را شفاف سازی کنند، گفت: با توجه به چرخش سریع اطلاعات و اخبار در فضای مجازی باید کیفیت عملکرد روابط عمومی‌ها متناسب با این رویکرد ارتقا یابد.

استاندار تصریح کرد: روابط عمومی‌ها زبان گویای خدمات نظام و دولت هستند و اطلاع رسانی، ارائه و انتشار عملکرد و پخش فعالیت‌های واقعی دستگاه‌های ذیربط در رسانه‌های جمعی مرتبط، اعلام موجودیت و معرفی و شناساندن هویت مؤسسه و شناساندن ارکان فعالیت سازمان یا مؤسسه به مخاطبین از جمله وظایف مهم روابط عمومی‌ها است.

وی افزود: تأمین تجهیزات و برطرف کردن مشکلات روابط عمومی‌ها با همکاری مدیران دستگاه‌های اجرایی باید انجام شود

ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.