تاریخ انتشار:۱۵:۲۵ - ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۳
عصر دنا: سرپرست اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: الفتا رویدادی برای ارائه خلاقیت‌های آموزشی معلمان است.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

به گزارش پایگاه خبری عصر دنا، محمد جمالی با اشاره به برگزاری رویداد «الف تا» در مدارس استان گفت: رویداد «الف تا» با شعار "حمایت و به اشتراک گذاری ایده‌ها و تجارب تحول آفرین مدرسه‌ای محلی" برای شناسایی، تقویت، حمایت و انتشار تجربه‌ها و ایده‌های تحوّل‌آفرین آموزش و پرورش استان آغاز شد.
وی افزود: رویداد الف تا به عنوان الفبای تحول در آموزش و پرورش، زمینه ساز شکوفایی خلاقیت‌های آموزشی و تربیتی معلمان، بسط تجارب و هم افزایی است.
جمالی تصریح کرد: رویداد «الف تا» یک محل برای الهام‌گیری از فعالیت‌های نوآورانه در سطح مدارس است که خروجی این فعالیت‌ها در قالب سند تحول مدیریتی در قالب نمایشگاهی در تهران برگزار می‌شود.
وی، الگوسازی و قله سازی از قهرمان‌های هویتی تربیتی، به اشتراک گذاشتن تجارب تحول آفرین مدرسه‌ای و امیدآفرینی در نظام آموزشی را سه هدف عمده رویداد الفتا عنوان کرد..
سرپرست اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه وبویراحمد خاطرنشان کرد: جشنواره «الف تا» بستری مناسب برای همکاران فراهم کرده است تا ایده‌ها و تجارب خاص مدارس خود را نشر و اشاعه دهند، لذا مشارکت حداکثری مدیران مدارس، آموزگاران، راهبران و سرگروه‌های آموزشی ابتدایی در این رویداد بین المللی با هدف ایجاد فرصت هم افزایی، هم گرایی و وحدت بخشی در راستای انتقال تجارب تحول آفرین را می‌طلبد.
وی اضافه کرد: متقاضیان شرکت در این جشنواره می‌توانند آثار و مستندات خود را در دو محور طراحی آموزشی و اجرای تدریس و نیز گفتمان آموزشی طبق شرایط تهیه فیلم تدریس در سامانه https://alefta.ir ثبت و بارگذاری کنند.

ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.