تاریخ انتشار:۱۵:۰۲ - ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۳
عصر دنا: مدیر اداره برق دنا گفت: ظرف یکسال گذشته تاکنون بیش از ۷۰۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری برای توسعه زیرساخت های حوزه برق این شهرستان اجرا گرفته است.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

به گزارش عصر دنا، غلام حسین پردال افزود: این میزان اعتبار در قالب طرح های احداث و توسعه شبکه برق شهری و روستایی، ایجاد شبکه فشار متوسط و ضعیف، نصب و تعویض ترانسفورماتور، نصب و تعویض پایه برق بتنی و چوبی، بهینه سازی شبکه روشنایی، شاخه زنی درختان در حریم شبکه، و تعمیرات شبکه توزیع برق شهرستان دنا انجام شده است.

وی بیان کرد: احداث بیش از ۲۲ کیلومتر شبکه فشار متوسط و ضعیف، نصب ۴۹ دستگاه ترانسفورماتور، ایجاد و راه اندازی ۲ایستگاه پست زمینی در خط پاتاوه و سادات محمودی، شاخه زنی ۵۰۰ اصله درخت در حریم شبکه و اجرای تعمیرات بیش از ۱۲۰ کیلومتر خطوط فشار متوسط این شهرستان از مهمترین اقدام ها انجام شده در این خصوص بوده است.

وی بیان کرد: در یک سال گذشته تاکنون بیش از ۹۸۴ اصله پایه برق با هدف افزایش پایداری و ضریب اطمینان شبکه در سطح این شهرستان نصب و تعویض شده است.

مدیر اداره برق شهرستان دنا عنوان کرد: همچنین با توجه به نیاز شهروندان و درخواست متقاضیان بیش از ۱۴ کیلومتر شبکه جدید در بخش روستایی و هشت کیلومتر شبکه دیگر در مناطق شهری این شهرستان احداث شده است.

وی با اشاره به واگذاری حدود ۷۰۰ انشعاب به متقاضیان شهرستان دنا در مدت زمان یاد شده افزود: با توجه به ظرفیت جذب گردشگری و لزوم بهسازی شبکه روشنایی این شهرستان بیش از هفت هزار عدد چراغ کم مصرف و سایر تجهیزات روشنایی نصب و تعویض شده است.

پردال خاطرنشان کرد: مشترکان برق در صورت بروز هرگونه خاموشی و خسارت وارده به شبکه و تجهیزات برق می توانند درخواست خود را از طریق اپلیکیشن برق من (منوی خاموشی) و یا سامانه مرکز اتفاقات برق استان شماره ۱۲۱ به صورت شبانه روزی ثبت و پیگیری کنند.

ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.