تاریخ انتشار:۰۷:۳۳ - ۰۸ ارديبهشت ۱۴۰۳
به استقبال از دومین کنگره ملی شهدا
عصر دنا: در آستانه برگزاری اجلاسیه سرداران و 422 شهید شهرستان کهگیلویه حال و هوای معنوی و رنگ و بوی جهاد و شهادت به خود گرفته است.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

به گزارش عصر دنا،زیباترین فصل این فرهنگ، خالقان این حماسه عظیم اند که با صلابت اراده و نور ایمان، رهنورد راه مقدسی شدند که پاداش آن، جاودانگی و بقا بود.
این روزها فضای استان کهگیلویه و بویراحمد معطر به یاد و نام شهدای گرانقدری است که در دفاع از ارزش‌های اسلام و آرمان‌های انقلاب والاترین دارایی خود یعنی جانشان را فدا کردند تا امروز ایران اسلامی در دنیا مقتدر، عزتمند، باشکوه و عظمت و سربلند بدرخشد.

برگزاری دومین کنگره ملی شهدای استان فرصتی است تا نقاط مختلف رنگ و بوی جهاد و شهادت به خود بگیرد. این کنگره در برابر عظمت شهدا در واقع قطره ای در برابر اقیانوس است و در واقع هیچ کاری نمی‌تواند پاسخ گوی فداکاری وایثارگری شهدا باشد.

بسترسازی برای برگزاری دومین کنگره ملی یک سالی می‌شود که آغاز شده است؛ در این راستا 17 اجلاسیه به عنوان بزرگترین رویدادهای پیش از کنگره در نظر گرفته شده که با برگزاری اجلاسیه شهدای ارتش به استقبال از برنامه اصلی ملی رفته است.

شهرستان کهگیلویه طی بازه زمانی یک ساله بیشترین حجم برنامه را داشته که اگرچه بخش زیادی از برنامه‌ها در سکوت خبری اجرا شده اما با نزدیک شدن به اجلاسیه سرداران و 422 شهید شهرستان حجم کار و فعالیت مرتبط با شهدا نمود بیشتری دارد.

فضاسازی مکان برگزاری اجلاسیه که در محوطه دانشگاه آزاد اسلامی دهدشت برگزار می‌شود به عنوان یکی از مهمترین اقدامات در استقبال از اجلاسیه است.خواهران و برادران بسیجی شبانه‌روز پای کارند تا فضایی در شأن بزرگترین رویداد معنوی شهرستان آماده کنند.

لباس خاکی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه و عوامل فضاسازی و تبلیغات تداعی کننده فضای جبهه و دفاع مقدس است؛ اینجا همه دست به کارند و با روحیه جهادی هر کس نقشی در ادای حق شهدا ایفا می‌کند.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی که مسئول کمیته رسانه و فضای مجازی کنگره شهداست با همراهی خبرنگاران از مراحل آماده‌سازی فضای اجلاسیه بازدید کردند.

کهگیلویه آماده برگزاری اجلاسیه شهدا؛ ازکهگیلویه آماده برگزاری اجلاسیه شهدا؛ ازکهگیلویه آماده برگزاری اجلاسیه شهدا؛ ازکهگیلویه آماده برگزاری اجلاسیه شهدا؛ ازکهگیلویه آماده برگزاری اجلاسیه شهدا؛ ازکهگیلویه آماده برگزاری اجلاسیه شهدا؛ ازکهگیلویه آماده برگزاری اجلاسیه شهدا؛ ازکهگیلویه آماده برگزاری اجلاسیه شهدا؛ از

 

ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.