تاریخ انتشار:۱۴:۰۲ - ۰۵ فروردين ۱۴۰۳
عصر دنا: رییس اداره برق گچساران گفت: بیش از ۶۰۰ میلیارد ریال برای اصلاح و توسعه شبکه برق شهرستان گچساران در سال ۱۴۰۲ هزینه شده است.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

به گزارش عصر دنا، مهدی چرامی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: اصلاح و توسعه شبکه توزیع برق شهرستان در قالب طرح های تبدیل شبکه سیمی به کابل خودنگهدار، اصلاح و توسعه شبکه فشار متوسط و ضعیف، احداث پست های توزیع عمومی و برق رسانی به روستاهای بدون شبکه برق انجام شده است.

وی بیان کرد: این میزان اعتبار برای اجرای بیش از ۲۵ طرح برقی در این شهرستان هزینه شد.

چرامی با اشاره به اهمیت اجرای طرح های افزایش پایداری شبکه در سطح شهرستان، عنوان کرد: از جمله مهم ترین طرح های زیرساختی تبدیل بیش از ۵۵ کیلومتر شبکه سیمی برق گچساران به کابل خودنگهدار بوده است.

وی تصریح کرد: نصب ۴۲ دستگاه ترانسفورماتور، نصب و تعویض ۸۰۰ اصله پایه فشار متوسط و ضعیف و ساخت ۲۱ کیلومتر شبکه فشار متوسط، نصب ۸۲۲ دستگاه چراغ و لامپ روشنایی تعمیر و سرویس ۲ هزار ۵۰۰ لامپ روشنایی از مهمترین اقدامات شرکت برق گچساران در سال ۱۴۰۲ است.

چرامی اظهار کرد: هم اکنون نصب ۴۰۰ دستگاه چراغ کم مصرف روشنایی در این شهرستان در دست اجراست.

وی ادامه داد: تعمیر و نصب قفل ۲۸۰ دستگاه تابلوی زیر تراسفورماتور در این مدت انجام شد.

شهرستان گچساران بیش از۵۰ هزار مشترک برق دارد که از این تعداد ۳۵ هزار اشتراک شهری و مابقی روستایی است.

شهرستان ۱۵۶ هزار نفری گچساران در جنوب غربی کهگیلویه و بویراحمد قرار دارد.

ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.