تاریخ انتشار:۱۶:۱۷ - ۳۰ دی ۱۴۰۲
عصر دنا: فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به انتخابات ۱۱ اسفند گفت: بسیجیان هر کجا که تریبون در اختیار دارند برای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات استفاده کنند.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

به گزارش عصر دنا، سردار حمید خرم دل در مجمع عالی بسیجیان استان کهگیلویه و بویراحمد که صبح امروز با حضور جمعی از صاحب نظران و نخبگان و فرهیختگان در یاسوج برگزار شد گریزی به انتخابات ۱۱ اسفند در استان زد و گفت: صحبتی با شما بسیجیان نخبه در استان کهگیلویه و بویراحمد دارم که باید انتخابات را جدی گرفته زیرا با حجم شدیدی از تبلیغات دشمن از خبر گرفته تا عکس نوشته برای دلسرد کردن مردم مواجه هستیم.

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه وبویراحمد افزود: دشمن با حجم وحشتناکی از تبلیغات خود برای مأیوس کردن مردم به میدان آمده تا با تحریف و تخریب جلوی حضور مردم را در انتخابات بگیرد.

وی خطاب به اعضای شرکت کننده در مجمع عالی بسیج استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: امروز وظیفه مهم شما و ما اجرا کردن فرمان مقام معظم رهبری در مشارکت حداکثری است البته نباید دلخوش به مشارکت‌ گذشته در استان باشیم بلکه باید سعی کنیم مشارکت خوب مردم استان را که از گذشته وجود داشته حفظ کنیم.

فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد خطاب به بسیجیان گفت هر کجا تریبونی در اختیار دارید برای مشارکت حداکثری به کار بگیرید و اگر حتی تریبونی هم نداشتید در محافل خانوادگی مردم را برای مشارکت هر چه بیشتر و لبیک به فرمان رهبری دعوت کنید.

وی در ادامه با بیان اینکه انتخابات ما با اصل یاری رساندن به اسلام ارتباط دارد گفت بنابراین از هر فرصتی که در اختیار دارید برای حضور حداکثری در انتخابات استفاده کنید.

ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.