تاریخ انتشار:۲۲:۳۱ - ۱۶ دی ۱۴۰۲
عصر دنا: مسئول بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت:دانشجویانی که عاشقانه و عاقلانه دانشگاه انسان ساز جبهه رو انتخاب و درس رشادت و شهادت رو در کلاس مردانگی گذرانده و امتحان الهی را پاس کرده و چون سرو ایستادند تا از انقلاب، آرمان ها، ناموس، خاک و وطن با جان خود دفاع کنند.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

به گزارش عصر دنا، سعادت صالحی نیا مسئول بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد در نشست کمیته شهدای دانشگاهیان استان گفت: جوانان به ویژه دانشجویان قبل از انقلاب در شکل گیری انقلاب اسلامی و بعد از انقلاب در عرصه های مختلف از جمله دفاع مقدس نقش اثر گذار و قوی داشته اند و یکی از رموز موفقیت ها در دفاع مقدس فرماندهی کردن جوانان و دانشجویانی مثل شهید علم الهدی بوده است.

مسئول بسیج دانشجویی استان افزود: در استان کهگیلویه و بویراحمد دانشجویان با توجه به باورها، روحیه رشادت و غیرت عشایری خود در کنار ۳۳۰۰۰ رزمنده والا مقام استان در هشت سال دفاع مقدس حضور پر رنگی داشتند.

صالحی نیا ادامه داد:دانشجویانی که عاشقانه و عاقلانه دانشگاه انسان ساز جبهه رو انتخاب و درس رشادت و شهادت رو در کلاس مردانگی گذرانده و امتحان الهی را پاس کرده و چون سرو ایستادند تا از انقلاب، آرمان ها، ناموس، خاک و وطن با جان خود دفاع کنند.

و در نهایت از فرزندان استان کهگیلویه و بویراحمد ۹۰ شهید دانشجو تا امروز تقدیم انقلاب اسلامی نموده ایم و این راه فداکاری و جانفشانی در راه نظام اسلامی همچنان ادامه دارد.

صالحی نیا در پایان افزود: شایسته است که شهدا رو درست به ۳۵۰۰۰ دانشجو استان معرفی کنیم شهدایی که الگو و قهرمانان واقعی استان هستند. ان شاءالله بتوانیم با فعالیت های تشکلی و جهادی، شهید طیب ها و شهید دهراب پورها دیگری را تربیت کنیم.

ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.