کد خبر: ۲۱۵۷۹
تاریخ انتشار:۱۳:۲۷ - ۱۷ آبان ۱۴۰۲
مهندس نشان زاده در بازدید از شرکت صنایع پلیمر گچساران:
عصر دنا: معاون برنامه‌ریزی و توسعه کسب و کار گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس با تاکید بر اینکه برای پیشرفت پروژه‌ها باید ریسک و مسئولیت تصمیم‌گیری‌ها را بپذیریم و سریع برای رفع چالش‌ها و مشکلات پروژه‌ها تصمیم لازم را بگیریم، تصریح کرد: برای آنکه در مقابل آیندگان سربلند باشیم نباید همان راه گذشتگان که منتقد آن هستیم را برویم
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

به گزارش عصر دنا، در این جلسه، پیشرفت کلی پروژه پلیمر گچساران، ۲۳.۷ درصد و پیشرفت مهندسی ۶۲.۴۴ درصد اعلام شد.

در این جلسه با اشاره به برنامه زمان‌بندی و الحاقیه جدید و آغاز به کار شرکت EIED در پروژه‌ پلیمر گچساران، بر سرعت گرفتن اجرای پروژه از ماه جاری تاکید شد.
نشان‌زاده با بیان اینکه طرح پلیمر گچساران جزو پروژه‌های حیاتی و اولویت یک برای هلدینگ خلیج فارس است، اظهار داشت: مهندس جزایری و تیم‌شان، مدیریت طرح و پیمانکار این پروژه از نظر فنی به درجه‌ای از بلوغ رسیدند که برای پروژه‌های HDPE می‌توانند مرجع باشند.
معاون برنامه‌ریزی و توسعه کسب و کار گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تغییر رویکرد در پیگیری و اجرای پروژه‌ها در دوران مدیریتی دکتر علی عسکری، اظهار داشت: باید برای پیشرفت پروژه‌ها، ریسک و مسئولیت تصمیم‌گیری را بپذیریم و بهترین و سریع‌ترین تصمیم را برای حل چالش‌ها و مشکلات طرح‌ها بگیریم.
وی تاکید کرد: نمی‌شود گذشتگان را نقد کرد و همان راه را رفت، اگر ما هم همان راه برویم، مورد نقد آیندگان واقع می‌شویم و برای آنکه در برابر آیندگان سربلند باشیم، باید راهی متفاوت از گذشته برویم.
در ادامه این جلسه با اشاره به اهمیت طرح پلیمر گچساران برای تکمیل زنجیره ارزش الفین، بر استفاده حداکثری از نیروی انسانی بومی گچساران و نیز نیروهای با تجربه بومی الفین گچساران در این طرح تاکید شد.

برچسب ها: پلیمر گچساران
ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.
عملکرد «مهدی روشنفکر» نماینده مردم بویراحمد و دنا را چگونه‌ ارزیابی می کنید؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف