کد خبر: ۲۰۶۳۷
تاریخ انتشار:۱۰:۴۳ - ۰۲ مرداد ۱۴۰۲
عصر دنا: با گذشت ۲ سال از مرگ یک مرد جوان، ‌خانواده وی با مراجعه به دادسرای جنایی تهران از عروس خود به اتهام قتل شکایت کردند.‌چندی قبل خانواده مردی جوان راهی دادسرای جنایی تهران شدند و شکایتی علیه عروس خود مطرح کردند. آنها گفتند: پسرمان یکی از روزهای فروردین ۱۴۰۰فوت شد. او به همراه همسرش زندگی می‌کرد و سابقه بیماری نداشت. در آن زمان عروس‌مان به ما گفت که حال پسرمان بد شده و وقتی ما خودمان را به خانه آنها رساندیم، پسرمان جان باخته بود. آنها افزودند: در آن زمان حرف‌های عروس‌مان را درباره مرگ ناگهانی پسرمان باور کردیم اما چند وقت قبل شنیدیم که عروس‌مان با مردی در رفت‌وآمد است. حتی از شخص آشنایی شنیدیم که عروس‌مان در زمان حیات پسرمان نیز با این مرد رابطه داشته است. این مسئله باعث شد تا ما به ماجرا مشکوک شویم و حالا با گذشت ۲سال از ماجرا از عروس‌مان و مردی که با او در ارتباط است شکایت داریم و احتمال می‌دهیم که آنها در مرگ ناگهانی پسرمان مقصر هستند. با این شکایت، همسر متوفی بازداشت شد اما در بازجویی‌ها اصرار داشت که شوهرش سکته کرده است. زن جوان گفت: من با هیچ مردی در ارتباط نیستم و خانواده شوهرم دروغ می‌گویند. این زن درحالی چنین ادعایی را مطرح کرد که تحقیقات نشان داد وی با مردی در ارتباط است. به دستور بازپرس جنایی این مرد بازداشت شد و گفت: من خواستگار سابق زن جوان بودم که وقتی ازدواج کرد ارتباطم را با او قطع کردم تا اینکه چند وقت قبل اتفاقی او را در خیابان دیدم. وقتی شنیدم شوهرش فوت شده، می‌خواستم با وی ازدواج کنم و نقشی در مرگ شوهرش نداشتم. اظهارات ضد ‌و نقیض این زن و مرد موجب شدتا آنها بازداشت شوند و برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران قرار بگیرند. منبع:همشهری آنلاین
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

‌چندی قبل خانواده مردی جوان راهی دادسرای جنایی تهران شدند و شکایتی علیه عروس خود مطرح کردند. آنها گفتند: پسرمان یکی از روزهای فروردین ۱۴۰۰فوت شد. او به همراه همسرش زندگی می‌کرد و سابقه بیماری نداشت. در آن زمان عروس‌مان به ما گفت که حال پسرمان بد شده و وقتی ما خودمان را به خانه آنها رساندیم، پسرمان جان باخته بود.

آنها افزودند: در آن زمان حرف‌های عروس‌مان را درباره مرگ ناگهانی پسرمان باور کردیم اما چند وقت قبل شنیدیم که عروس‌مان با مردی در رفت‌وآمد است. حتی از شخص آشنایی شنیدیم که عروس‌مان در زمان حیات پسرمان نیز با این مرد رابطه داشته است. این مسئله باعث شد تا ما به ماجرا مشکوک شویم و حالا با گذشت ۲سال از ماجرا از عروس‌مان و مردی که با او در ارتباط است شکایت داریم و احتمال می‌دهیم که آنها در مرگ ناگهانی پسرمان مقصر هستند.

با این شکایت، همسر متوفی بازداشت شد اما در بازجویی‌ها اصرار داشت که شوهرش سکته کرده است.

زن جوان گفت: من با هیچ مردی در ارتباط نیستم و خانواده شوهرم دروغ می‌گویند.

این زن درحالی چنین ادعایی را مطرح کرد که تحقیقات نشان داد وی با مردی در ارتباط است.

به دستور بازپرس جنایی این مرد بازداشت شد و گفت: من خواستگار سابق زن جوان بودم که وقتی ازدواج کرد ارتباطم را با او قطع کردم تا اینکه چند وقت قبل اتفاقی او را در خیابان دیدم. وقتی شنیدم شوهرش فوت شده، می‌خواستم با وی ازدواج کنم و نقشی در مرگ شوهرش نداشتم.

اظهارات ضد ‌و نقیض این زن و مرد موجب شدتا آنها بازداشت شوند و برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران قرار بگیرند.

منبع:همشهری آنلاین
ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.