تاریخ انتشار:۲۰:۰۶ - ۰۳ تير ۱۴۰۲
عصر دنا: اعضای بدن جوان ۲۱ ساله مرگ مغزی در کهگیلویه و بویراحمد به سه بیمار نیازمند زندگی دوباره بخشید.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):
مسئول هماهنگ کننده تیم پیوند اعضای دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: اعضای بدن حسین فرهادی ۲۱ ساله مرگ مغزی در استان به سه بیمار نیازمند زندگی دوباره بخشید.
سینا سعیدی با اشاره به اینکه این بیمار در سانحه تصادف به مرگ مغزی دچار شده بود افزود: با رضایت اعضای خانواده ۲ کلیه و کبد از بدن این بیمار مرگ مغزی جدا و به بیماران نیازمند اهدا شد.
مسئول هماهنگ کننده تیم پیوند اعضای دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: این سومین مورد اهدای عضو بیماران مرگ مغزی در سال ۱۴۰۲ در کهگیلویه و بویراحمد است.
سینا سعیدی بااشاره به اینکه در سال کذشته  ۱۳ اهداء عضو در استان انجام شد گفت: کهگیلویه بویراحمد در این اقدام خیرخواهانه میان سه استان اول کشور قرار گرفته است.
ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.