کد خبر: ۲۰۱۶۱
تاریخ انتشار:۱۵:۰۸ - ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۲
عصر دنا: رئیس قرارگاه جهادی امام حسین(ع) استان کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری اردوی جهادی ۵ روزه دندانپزشکی در شهر یاسوج و بهره‌مندی ۲۵۰ نفر از این خدمات رایگان خبر داد.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

حجت الاسلام سید عبدالحمید خرام رئیس قرارگاه جهادی امام حسین (ع) استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: از استقرار تیم تخصصی دندانپزشکی شهید تهرانی مقدم قرارگاه جهادی امام حسین (ع) به مدت ۵ روز در شهرستان بویراحمد خبر داد و اظهار داشت: در راستای خدمت رسانی به پارکبانان شهرستان بویراحمد و در ادامه بحث اکرام پاکبانان که در ماه مبارک رمضان داشتیم، اقدام به ارائه خدمات تخصصی دندانپزشکی معاینه و عصب کشی، پرکردن، ترمیم و کشیدن دندان، آموزش بهداشت، توزیع اقلام بهداشتی مثل مسواک کرده‌ایم.

رئیس قرارگاه جهادی امام حسین (ع) استان کهگیلویه و بویراحمد، تصریح کرد: متاسفانه این روزها هزینه‌های دندانپزشکی زیاد است و خیلی از افراد توانایی مراجعه به دندانپزشک را ندارند، از طرفی هزینه مواد اولیه هم به شدت بالا رفته، ولی مشارکت این پزشکان و کمک‌های مالی، باعث شد که این حرکت‌های جهادی ادامه دار باشند و بتوانیم خدمات را به نحو احسن ارائه دهیم.

وی در ادامه بیان کرد: در این اردوی ۵ روز، ۲۵۰ نفر از عزتمندان و پاکبانان به صورت کاملا رایگان خدمات داندان پزشکی را دریافت کردند.

رئیس قرارگاه جهادی امام حسین (ع) استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: پیش از این خدمت، همایش تکریم پاکبانان شهر یاسوج به صرف افطار و اهدای ٤٥٠ بسته معیشتی در ماه مبارک رمضان را داشیم.

.

حجت الاسلام سید عبدالحمید خرام رئیس قرارگاه جهادی امام حسین (ع) استان کهگیلویه و بویراحمد  از استقرار تیم تخصصی دندانپزشکی شهید تهرانی مقدم قرارگاه جهادی امام حسین (ع) به مدت ۵ روز در شهرستان بویراحمد خبر داد و اظهار داشت: در راستای خدمت رسانی به پارکبانان شهرستان بویراحمد و در ادامه بحث اکرام پاکبانان که در ماه مبارک رمضان داشتیم، اقدام به ارائه خدمات تخصصی دندانپزشکی معاینه و عصب کشی، پرکردن، ترمیم و کشیدن دندان، آموزش بهداشت، توزیع اقلام بهداشتی مثل مسواک کرده‌ایم.

رئیس قرارگاه جهادی امام حسین (ع) استان کهگیلویه و بویراحمد، تصریح کرد: متاسفانه این روزها هزینه‌های دندانپزشکی زیاد است و خیلی از افراد توانایی مراجعه به دندانپزشک را ندارند، از طرفی هزینه مواد اولیه هم به شدت بالا رفته، ولی مشارکت این پزشکان و کمک‌های مالی، باعث شد که این حرکت‌های جهادی ادامه‌دار باشند و بتوانیم خدمات را به نحو احسن ارائه دهیم.

وی در ادامه بیان کرد: در این اردوی ۵ روز، ۲۵۰ نفر از عزتمندان و پاکبانان به صورت کاملا رایگان خدمات دندان پزشکی را دریافت کردند.

رئیس قرارگاه جهادی امام حسین (ع) استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: پیش از این خدمت، همایش تکریم پاکبانان شهر یاسوج به صرف افطار و اهدای ٤٥٠ بسته معیشتی در ماه مبارک رمضان را داشیم.

انتهای پیام/

ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.