کد خبر: ۲۰۰۸۰
تاریخ انتشار:۱۲:۴۶ - ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۲
عصر دنا: افتتاحیه دوره هم‌اندیشی و هم‌افزایی نیروهای دانشگاه آزاد اسلامی استان با عنوان طرح «اعتلا» برگزار شد.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

 به گزارش خبرنگارعصردنا؛ مدیر فرهنگی_اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی یاسوج در افتتاحیه «اعتلا» و با تشریح اهداف این دوره گفت: «طرح ملی اعتلا» با هدف ارتقاء بینش سیاسی، بهبود معرفت و بصیرت انقلابی دانشگاهیان در ۱۶ ساعت کارگاهی برگزار می‌‌شود.
محمدغفاری اظهار داشت: طرح اعتلای معرفتی مختص دانشگاهیان است که با محتوای رشد شناخت ایمانی انقلابی اساتید و کارکنان دانشگاه در حال برگزاری است.

افتتاحیه دوره‌ی«اعتلا» در دانشگاه آزاد اسلامی یاسوج
وی با تاکید بر حضور اساتید و کارمندان دانشگاه‌های آزاد گچساران و دهدشت بیان کرد: مخاطب دوره، استادان و کارکنان واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان، اساتید و مدرسان طرح، اعضای هیات علمی گروه علوم سیاسی دانشگاه یاسوج و اساتید شناخته شده دانشگاه‌های استان‌ از جمله باقری، هدایت‌خواه، پیشقدم، موسایی، شریعتی و جبارنژاد هستند.
مدیر فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی یاسوج خاطرنشان کرد: نتیجه این طرح، هم‌اندیشی و هم افزایی نیروهای دانشگاه با رویکرد اندیشگی است که رشد معرفت ایمانی و انقلابی در این دوره مورد تأکید و توقع است.

افتتاحیه دوره‌ی«اعتلا» در دانشگاه آزاد اسلامی یاسوج
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی یاسوج نیز با بیان اینکه هدف از طرح اعتلا این نیست که استاد سخن بگوید و ما تنها گوش کنیم، عنوان کرد: تمام هدف این است اساتید در مورد مشکلات جامعه و ایراداتی که دانشجویان دارند را مورد بحث قرار دهند.
کاوه پیشقدم با تاکید به شعر حافظ «به حسن خلق توان کرد صید اهل نظر»اظهار داشت: باید با دانشجویان و فرزندانمان حسن خلق داشته باشیم تا بتوانیم نسل جدید را قانع کنیم و استاد باید هدایت کند و دانشجو خود مخیر به انتخاب است.
وی ادامه داد: ما از طریق تبلیغ می‌توانیم دانشجویان را جذب کنیم باید انقلاب مهارت پروری را داشته باشیم که از بعد از فارغ التحصیلی بتوانند شاغل شوند.
مرادعلی پیوند معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری در اختتامیه دوره‌ی «اعتلا» با اشاره به اینکه زمان دعوای نور و تاریکی، گفت: دیدیم و خواندیم و توصیه کردند که در این مبارزه اسلام و جریان ولایت اگر معتقد است برای رشد حداکثری انسان چاره‌ای جزء توصیه علم و دانش و تعقل وجود ندارد.
پیوند اظهار کرد: شیطان به دنبال گسترش تاریکی و جهل است و برنامه ای که ما تنظیم میکنیم که در افق آن برنامه توجه به گسترش عقلانیت و تعقل نباشد قطعا منجر به شکست است. همچنین مواجه ما با فرزندانمان اگر عقلانی نباشد به هدف موردنظر نخواهیم رسید.

افتتاحیه دوره‌ی«اعتلا» در دانشگاه آزاد اسلامی یاسوج
وی افزود: طرحی که در دانشگاه آزاد برنامه ریزی کرده‌اند بای مسیرهای مقابله با نقشه دشمن را بدانیم و هوشمندانه عمل کنیم، گرفتن عقل و تفکر بزرگترین ماموریت شیطان است و بخش وسیعی از مشکلات سرراه ما عدم درک درست و صحیح از معرفت است.

افتتاحیه دوره‌ی«اعتلا» در دانشگاه آزاد اسلامی یاسوج

انتهای پیام/

ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.