کد خبر: ۱۹۸۷۸
تعداد نظرات: ۶ نظر
تاریخ انتشار:۱۷:۵۴ - ۰۷ فروردين ۱۴۰۲
همزمان در سراسر کشور؛
عصر دنا: اولین جلسه شورای اداری استان کهگیلویه و بویراحمد در سال ۱۴۰۲اولین جلسه شورای اداری استان کهگیلویه و بویراحمد در سال ۱۴۰۲ با حضور رئیس جمهور به صورت ویدئو کنفرانسی با حضور همه استان‌ها برگزار شد.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):
به گزارش عصر دنا، استاندار در نخستین جلسه شورای اداری کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به سخنان رئیس جمهور در نشست شورای اداری که به صورت ویدئو کنفرانس با حضور همه استان‌ها برگزار شد، گفت: توجه به حوزه فرهنگی، استفاده از نخبگان و ایجاد امید در بین مردم مورد تاکید رئیس جمهور است.
علی احمدزاده تاکید کرد: هم مدیران و هم افرادی که تریبون دارند موظف به ایجاد امید در بین مردم هستند.
مدیران خود را از حواشی دور کنند

احمدزاده با تاکید بر اینکه مدیران خود را از حواشی به دور نگه دارند، اضافه کرد: عده‌ای تلاش دارند برای اینکه خود را مطرح کنند مدیران دولت سیزدهم و خدمات این دولت را به حاشیه می‌برند که از مدیران می‌خواهم گرفتار حواشی نشوند و کار جهادی را سرلوحه قرار دهند.
رشد تولید از طریق سرمایه‌گذاری محقق می‌شود

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به شعار مهار تورم و رشد تولید سال ۱۴۰۲ گفت: دستگاه‌های متولی در حوزه اقتصادی برای کنترل قیمت و مهار تورم در بازار تلاش کنند، ضمن اینکه رشد تولید از طریق سرمایه‌گذاری محقق می‌شود و بخش اقتصادی استان این دو محور از فرمایشات رهبری را در دستور کار قرار دهند.
لزوم توجه به تکریم ارباب رجوع در ادارات

آقای احمدزاده تکریم ارباب رجوع در ادارات و دستگاه‌های اجرای را مورد تاکید قرار داد و افزود: مدیران تلاش کنند هزینه دولت را کم و از اسراف جلوگیری کنند و از هزینه‌های غیر ضرور بپرهیزند.
وی با اشاره به اینکه کار جهادی سرلوحه کار مدیران باشد، گفت: مایه افتخار است که مدیرانی که انتخاب کرده ایم بومی همین استان و بهترین‌های دستگاه‌ها هستند؛ از این مدیران می‌خواهم جدی کار کنند و توسعه و پیشرفت استان را مدنظر قرار دهند.
دستاوردهای خوب استان در سال
۱۴۰۱
استاندار گفت: سال ۱۴۰۱ دستاورد‌های زیادی در استان داشت که بزرگترین آن اعتبارات بسیار خوب سفر هیات دولت به استان بود.
احمدزاده به کار‌هایی که در استان انجام شد اشاره کرد و افزود: در حوزه امنیت در رده امنیت عالی قرار گرفته ایم در وضعیت سفید قرار داریم و کمترین مشکلات را در وقایع پیش آمده داشتیم.
وی با بیان اینکه خدمت به مردم یک افتخار است بیان داشت: در برخی دستگاه‌ها مواردی پیش می‌آید که مدیر نمی‌تواند کار‌ها را به خوبی پیش ببرد؛ مدیران باید محیط اداری خود را ساماندهی کنند.
اختلافات در ادارات باید رفع شود تا خدمت رسانی بهتر انجام شود

استاندار کهگیلویه و بویراحمد به حل اختلاف بین دستگاه‌های دولتی اشاره کرد و گفت: اختلاف بین دستگاه‌های دولتی به خدمات رسانی صدمه می‌زند و دستگاه‌ها باید در نشستی این اختلافات را رفع کنند و در صورتی که برطرف نشد با مراجعه به استانداری حل و فصل کنند و به دستگاه قضا کشیده نشود.
احمدزاده به مشکلات اقتصادی در سال گذشته اشاره کرد و افزود: این وضعیت مشکلاتی را برای مردم به وجود آورد، اما امسال امید‌هایی است که با اراده دولت کار‌هایی انجام و بخشی از مشکلات اقتصادی رفع شود.
لزوم آمادگی برای سفر هیات دولت به استان

وی به سفر هیئت دولت در سال جدید اشاره کرد و گفت: همه دستگاه‌ها باید تا ۱۰ فروردین اطلاعات اولیه طرح‌های عمرانی و اجرایی خود را ارائه دهند تا برای سفر رئیس‌جمهور جمع بندی شود.
استاندار به کلنگ زنی و افتتاح طرح‌های بزرگ در این سفر اشاره کرد و گفت: در این سفر قرار است طرح‌های بزرگی کلنگ زنی شود و در صدور مجوز‌ها باید سرعت عمل داشته باشید.
کمک به شهرداری ها باید تغییرات محسوسی ایجاد کند
احمدزاده با اشاره به کمک‌های دولت به شهرداری‌های استان افزود: دولت حدود ۴۶۰ میلیارد تومان به شهرداری‌های استان کمک کرده و شهرداری‌ها باید بتوانند خود را اداره کنند باید تغییراتی در شهر‌ها ایجاد کنند که به چشم بیاید و شهرداری و شورا باید جوابگوی مردم باشند.
احمدزاده با اشاره به روند اقتصادی طرح‌های عمرانی در استان گفت: طرح‌های عمرانی باید هر چه سریعتر ساماندهی و طرح‌های روستایی اجرا و از محرومیت خارج شوند.
نارضایتی ها از برخی دستگاههای استان باید رفع شود

استاندار بیان داشت: نارضایتی‌های از برخی دستگاه‌ها در استان چه از طرف مردم چه دستگاه قضا اعلام می‌شود که باید هر چه سریعتر این مشکلات حل شود تا در سال جدید شاهد این نارضایتی‌ها نباشیم.
بانکها در عملکردشان تجدید نظر کنند

وی با اعلام نارضایتی از عملکرد بانک‌ها گفت: بعضی بانک‌ها در برخی قسمت‌ها خوب کار کردند و در برخی حوزه‌ها عملکردی نداشتند، پایه اصلی سرمایه‌گذاری‌ها و ایجاد اشتغال در بانک‌ها است که در این خصوص ضعف داریم و عملکرد آن‌ها رضایت بخش نیست.
استاندار اضافه کرد: در یک مقایسه چرا بانک‌های ایلام با سرمایه گذاران همکاری می‌کنند و این همکاری در استان نیست و این باید حل شود بانک‌های که در سال گذشته همکاری نکردند مدیران آن‌ها تغییر می‌کند و درخواست این تغییر را دادیم
احمدزاده افزود: در پرداخت تسهیلات ازدواج، فرزند آوری و سرمایه گذاری مشکلات زیادی در بانک‌ها داریم و باید در سال جدید مدیریت شود.
باید با تحقق شعار سال مشکلات اقتصادی رفع شود

استاندار با اشاره به شعار مهار تورم و رشد تولید سال ۱۴۰۲ گفت: دستگاه‌های متولی در حوزه اقتصادی برای کنترل قیمت و مهار تورم در بازار تلاش کنند ضمن اینکه رشد تولید از طریق سرمایه‌گذاری محقق می‌شود که بخش اقتصادی استان این دو محور از فرمایشات رهبری را در دستور کار قرار دهند.
ارسال به دوستان
گزارش خطا
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۶
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۳۶ - ۱۴۰۲/۰۱/۰۹
احمدزاده حیا کن استعفا کن وقتی نمی توانی مدیریت کنی کنار برو سکان مدیریت استان باید به فرد لایقی سپرده شود
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۳۹ - ۱۴۰۲/۰۱/۰۹
ضعیف ترین استاندار تاریخ کهگیلویه و بویراحمد و ضعیف ترین مدیران پس از انقلاب
اگر مدیران مورد نظر رئیسی در سایر استان ها هم همین گونه باشد،بعید می دانم دولت تا پایان ۱۴۰۲ دوام بیاورد؛خدا کنم این گونه نباشد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۵۴ - ۱۴۰۲/۰۱/۰۹
به والله احمدزاده و مدیرانش هیچ سنخیتی با دولت مورد نظر رئیسی ندارند
آقای رئیسی ! این بود دولت جوان انقلابی مورد نظر رهبری؟!
آقای رئیسی شما که سر از کار قوه ی مجریه درنمی آوردی نباید از آبروی رهبری هزینه می کردی
آقای رئیسی مگر نمی گفتی سند هفت هزار صفحه ای برای حل مشکلات اقتصادی داری؟!
آقای رئیسی استاندار شما و نمایندگان ضعیف فعلی استان روی خلیفه ی سوم را در به کار گماردن قوم و خویش و فامیل سفید کردند
آقای رئیسی ! امروز خلیفه ی سوم حق دارد از تاریخ گله کند
مگر نمی بینی چگونه فساد سیستماتیک و رانت که نتیجه ی فامیل بازی مسلسل وار در این استان است،چه به روز مردم آورده است؟
آقای رئیسی ممکنه بفرمایید گشت ارشاد مدیرانت کجایند؟!
دستگاههای نظارتی یا خواب تشریف دارند یا خود را به خواب زده اند که در این صورت اخیر بیدار کردن شان سخت است.
آقای رئیسی آه و ناله ی این مردم دیر یا زود دامنت را خواهد گرفت.
مگر قول ندادی با فساد،تبعیض و رانت مبارزه کنی؟!
آیا در تاریخ این استان همچنین هرج و مرج و آشفتگی و فشل کاری سراغ دارید؟
آقای رئیسی ما هم طرفدار شما بودیم ولی از حمایت مان پشیمانیم
آقای رئیسی لطفا" به استان ما نیایید که رای مان را پس می گیریم.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۲:۰۸ - ۱۴۰۲/۰۱/۰۹
به خرابکاری ها و اجحاب و تبعیض هایی که اکرامی در دانشگاه آزاد واحد یاسوج روا می دارد باید دستگاههای ناظر ورود کنند(البته اگر ناظری پیدا شود)
جذب نیروهای زاویه دار با نظام به سفارش نماینده ی ضعیف بویراحمد(کهگیلویه مستقر در یاسوج)
هزینه کردن شهریه های دانشجویان صرف مقاصد سیاسی به نفع نماینده ی کهگیلویه ای مستقر در بویراحمد
گماشتن افراد غیرتخصصی به عنوان مدیرگروه
گماشتن معاونینی در دانشگاه که هیچ تعهدی در کارشان نیست و به صورت آشکار برای نورچشمی ها و سفارشی ها نقض قانون می کنند

چرا باپولی که با هزار مشقت دانشجویان در این اوضاع بدِ اقتصادی به دست می آورند،این گونه سیاسی کاری می شود
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۲:۱۲ - ۱۴۰۲/۰۱/۰۹
جریان انقلاب یک نیروی متعهد ِ متخصصِ انقلابی برای جایگزینی اکرامی معرفی و با سازمان مرکزی رایزنی کنند.
دستِ این آقا را باید از دانشگاه قطع باید کرد؛ تمام بچه بسیجی ها را به اشاره ی نماینده ی کهگیلویه مستقر در یاسوج از امتیازاتی که حق شان است محروم می کند و دیدید و دیدیم که تیم همراه همان به اصطلاح نماینده چه برخورد زشتی با بسیجی ها کردند و اکرامی برای خوشایند او حتی یک موضع کوچک هم نگرفت.
محیط زیست
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۵۷ - ۱۴۰۲/۰۱/۱۰
بردار اگه تونستی محیط زیست را از این فلاکت حاکم نجات بدی اونوقت بگو استاندارم
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.