کد خبر: ۱۹۶۹۸
تاریخ انتشار:۲۳:۰۹ - ۱۱ اسفند ۱۴۰۱
عصر دنا: پس از گذشت چندین هفته از اتمام کار کیامرث حاجی زاده، استاندار کهگیلویه و بویراحمد بالاخره طی حکمی عیسی شهامت را به عنوان سرپرست موقت معاونت عمرانی استاندار معرفی کرد.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

عصر دنا: پس از اتمام کار کیامرث حاجی‌زاده به عنوان معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد همه به دنبال تصمیم استاندار جهت گزینش معاون عمرانی جدید در استان هستند چرا که بی‌شک یکی از مهم‌ترین و حساس‌ترین سمت‌های اجرایی به شمار رفته و هرگونه ساخت و ساز در استان به صورت مستقیم زیر نظر این معاونت بوده و چندین و چند دستگاه مهم استانی در حوزه زیرساخت ارتباط مستقیم با معاونت عمرانی استاندار دارند.

پس از گذشت چندین هفته از اتمام کار کیامرث حاجی زاده، استاندار کهگیلویه و بویراحمد بالاخره طی حکمی عیسی شهامت را به عنوان سرپرست موقت معاونت عمرانی استاندار معرفی کرد تا بنا به گفته استاندار تا تعیین معاون جدید عمرانی کارها بر زمین نماند چه این که ایام نوروز در پیش است و بسیاری از امور مربوط به سفرهای نورزوی می‌بایست توسط معاون عمرانی استاندار هدایت و فرماندهی شود.

به همین منظور در تماس کوتاه تلفنی با استاندار کهگیلویه و بویراحمد این موضوع را جویا شدیم که استاندار در پاسخ گفت: ایشان که به نظر ما از نیروهای خوب استانداری در حوزه عمرانی به شمار می‌رود به عنوان سرپرست تا تعیین معاون جدید عمرانی انجام وظیفه خواهد کرد و معاون عمرانی استاندار در آینده معرفی می‌شود.

سید علی احمدزاده در پاسخ به این سوال فارس که برای انتخاب معاون عمرانی استاندار چه ملاک و معیارهایی را در نظر می‌گیرید گفت: قبل از هر چیز باید معاون عمرانی تحصیلات مرتبطی با حوزه عمران یا معماری و یا آب و یا کشاورزی و حوزه زیرساختی داشته باشد.

وی با بیان این که میزان تحصیلات از فوق لیسانس به بالا برای ما نیز مهم است گفت: معاون عمرانی می تواند یک جوان نخبه و یا فردی باتجربه در حوزه عمرانی باشد که البته اگر معاون عمرانی از نیروهای با تجربه در حوزه عمران و زیرساختی با قدرت مدیریت بالا باشد بهتر می‌تواند در این معاونت به استان کمک کند چرا که 14 تا 15 مدیر در حوزه زیرساختی باید زیر نظر معاونت عمرانی فعالیت کنند.

به گزارش فارس؛ بسیاری عقیده دارند با همه توانمندی‌هایی که عیسی شهامت داشته و از نیروهای بی‌حاشیه به شمار می‌رود اما نزدیک نبودن دیدگاه‌های وی با دولت کنونی موجب شده تا استاندار کهگیلویه و بویراحمد از او در این برهه به عنوان گزینه سرپرستی موقت استفاده کند.  

ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.