کد خبر: ۱۹۵۸۹
تاریخ انتشار:۱۹:۳۸ - ۲۲ بهمن ۱۴۰۱
مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد در راهپیمایی ۲۲بهمن سی‌سخت:
عصر دنا: مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ایران قوی آموزش و پرورش، دانشگاه، حوزه، سپاه و... قوی می‌خواهد تا انقلاب بتواند استمرار پیدا کند.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

حسنعلی عزت‌خواه دردر اجتماع  بزرگ راهپیمایی باشکوه مردم شهرستان دنا  اظهار کرد: مردم این منطقه پایداری و استقامت را از کوه سرافراز دنا و خروشان بودن را از آب های زلال فراگرفته اند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ایران قوی آموزش و پرورش، دانشگاه، حوزه، سپاه و... قوی می خواهد تا انقلاب بتواند استمرار پیدا کند.

عزت‌خواه دردر اجتماع  بزرگ راهپیمایی باشکوه مردم شهرستان دنا  اظهار کرد: مردم این منطقه پایداری و استقامت را از کوه سرافراز دنا و خروشان بودن را از آب های زلال فراگرفته اند.

بنیادی ترین شیوه حفظ و تقویت انقلاب، فعالت های آموزشی و پرورشی است

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد خطاب به مردم دنا افزود: شما مردم شهید پرور و ولایتمدار، اگر روزی بر سیاه چادرها نوشتید ما طلای شهادت را با سیم سواد مبادله نمی کنیم اما امروزه سواد و شهامت را باهم آمیختید.

وی با تبریک دهه فجر و یوم الله ۲۲بهمن محضر همه ایرانیان و مردم شهر ستان دنا بیان کرد: همه شما مرد و زن، پیر و جوان آگاهانه در این هوای سرد به صحنه آمدید تا بار دیگر با ولایت پیمان ببندید و فریاد ((سلم لمن سالمکم و حرب لمن حاربکم  ))را سر دهید و مشت محکمی بر دهان یاوه گویان انقلاب بکوبیید.

عزت خواه تصریح کرد: انقلاب اسلامی آنچنان قدرت های جهانی را در حیرت فرو برد و به صورت ستمگران، استعمارگران، استمثارگران و استکبار جهانی سیلی نواخت که برخی آن ها هنوز هم بعد از ۴۴سال نتوانستند تعادل خود را به دست آورند.

وی ادامه داد: قدرت‌های جهانی از روی استیصال گاهی نعره مستعانه سر داده و تهدید به جنگ می‌کنند و گاهی از روی عجز و ناتوانی تقاضای مذاکره و سازش می کنند.

بنیادی ترین شیوه حفظ و تقویت انقلاب، فعالت های آموزشی و پرورشی است
مدیر کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به دستاوردهای داخلی و بین المللی انقلاب گفت: تحقق آرمان های والای عدالت خواهی، شایسته سالاری ، ترویج روحیه ایثار و فداکاری، وحدت میان اقشار مختلف جامه و .... از جمله دستاوردهای داخلی انقلاب است.
حسنعلی عزت خواه افزود: انقلاب ما از روز اول با تهدید و تحریم همراه بوده جنگ هشت ساله را علیه ما آغاز کردند ۳۲کشور جهان با رژیم بعث هم پیمان شدند تا شاید این انقلاب را از پای درآورند اما ناکام و مایوس شدند.

وی به هجوم فرهنگی دشمن اشاره و عنوان کرد: دشمن می‌خواهد جامعه را از درون تخریب کند و از این طریق به اهداف شوم خود برسد.

وی ادامه داد: خطر نفوذ و منافق در دستگاه فرهنگی به قدری گسترده است که بزرگترین تهدید علیه نظام جمهوری اسلامی به شمار می‌رود.

بنیادی ترین شیوه حفظ و تقویت انقلاب، فعالت های آموزشی و پرورشی است
عزت خواه همچنین افزود: آفات انقلاب عمدتا فرهنگی هستند و بنیادی ترین و سودمندترین شیوه حفظ و تقویت انقلاب،فعالت های آموزشی و پرورشی است.
عزت خواه گفت: ایران قوی آموزش و پرورش، دانشگاه، حوزه، سپاه،ارتش ، دولت و ملت قوی می خواهد تا انقلاب بتواند استمرار پیدا کند.
مدیر کل آموزش و پرورش استان در پایان ابراز  کرد: اگر مردم، مسئولان و دست اندارکاران امور و شئون جامعه ی انقلابی، تعلیم و تربیت صحیح و کافی دست نیابند هیچ امیدی به دوام و سلامت انقلاب نخواهد بود هر چند شخص رهبر و تنی چند از زمامداران و متصدیان امور از هر جهت شایسته و صالح باشند.
عزت خواه شرکت باشکوه مردم شهرستان دنا در راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن را مایه عزت و افتخار دانست و از عموم مردم این شهرستان که حماسه‌ای بی بدیل خلق کردند نقدیر و تشکر نمود.

بنیادی ترین شیوه حفظ و تقویت انقلاب، فعالت های آموزشی و پرورشی است

انتهای پیام/

ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.