کد خبر: ۱۹۴۳۹
تاریخ انتشار:۰۸:۰۳ - ۰۵ بهمن ۱۴۰۱
عصر دنا: رئیس اداره امور عشایر شهرستان بهمئی گفت:۱۰۶ دستگاه پنل خورشیدی در مناطق عشایری بهمئی نصب شد.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

فارس: روح الله شجاعی درخصوص خدمات دهی یک سال گذشته امور عشایر این شهرستان گفت: در سال گذشته در حوزه خدمات عشایر شهرستان اقدامات خوبی صورت پذیرفت که یکی از مهمترین این اقدامات بازگشایی راه های عشایری به طول ۴۳۰ کیلومتر بوده است که یکی از مشکلات اساسی عشایر این شهرستان بوده است.

وی با اشاره به آبرسانی به روستاها و عشایر بصورت ثابت و سیار گفت:در یکسال گذشته بالغ بر ۲هزار سرویس آب آشامیدنی سیار خدمات رسانی به عشایر شهرستان بهمئی صورت پذیرفت و در آبرسانی ثابت بصورت شبکه آبرسانی، تکمیل ایستگاه پمپاژ روستای «ملا طهماسب» با اعتباری بالغ بر۴میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان را داشته ایم.

رئیس اداره امور عشایر بهمئی گفت:با استفاده از ظرفیت پنل های خورشیدی بالغ بر ۱۰۶دستگاه پنل به عشایر شهرستان بهمئی واگذار و نصب شده است که دغدغه مهم دیگر عشایر در این شهرستان بوده که با تلاش فراوان صورت پذیرفت.

شجاعی با اشاره به اینکه به صورت ثابت ودر طول هر ماه،تعداد۱۲۷۰کیسه آرد تحویل عشایر در مناطق عشایری توزیع می شودگفت: لازمه خدمات رسانی برای مردم چابکی آن اداره مربوطه است که عمور عشایر شهرستان بهمئی یکی از چابک ترین ادارات در خدمات رسانی به عشایر این شهرستان است و خالصانه به تمامی کمبودات در خدمت مردم است.

ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.