کد خبر: ۱۸۳۹۶
تاریخ انتشار:۱۹:۱۹ - ۰۷ خرداد ۱۴۰۱
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

 

کاهش هزینه های ورزش برای خانواده ها در کهگیلویه و بویراحمد

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: هزینه های ورزش برای خانواده ها در استان کاهش می یابد و تحقق چنین امر مهمی جزو سیاست ها و اولویت های کاری این اداره کل است.

عین الله دهقان اظهار داشت: مسئولان اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد در نظر دارند تلاش ها و اقدام های لازم برای دسترسی هر چه آسان تر خانواده های این استان به ورزش را انجام دهند. 

وی افزود: ورزش عامل افزایش میزان سلامتی، نشاط و شادابی مردم بوده و آثار مثبت آن نیز در ابعاد مختلف زندگی افراد مشهود و ملموس است.  

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: انجام فعالیت های ورزشی باید برای عموم مردم کشور و این استان در دسترس باشد. 

دهقان بر لزوم توسعه روزافزون ورزش همگانی در کهگیلویه و بویراحمد و ساخت فضاهای عمومی برای فعالیت های ورزشی مردم این استان با همکاری معاونت فرهنگی، اجتماعی و تربیت بدنی شهرداری های استان تأکید کرد. 

وی عنوان کرد: شهریه استفاده از مکان های ورزشی برای ورزشکاران کهگیلویه و بویراحمد بر اساس مصوبه کمیته نرخ گذاری این استان انجام می شود و با توجه به اجرای سیاست های حذف ارز ترجیحی تلاش خواهد شد که در حوزه ورزش استان هیچگونه افزایش غیرمتعارف شهریه وجود نداشته باشد. 

دهقان ابراز داشت: حمایت همه جانبه از باشگاه های ورزشی بخش خصوصی کهگیلویه و بویراحمد با جدیت در دستور کار مسئولان اداره کل ورزش و جوانان این استان است. 

وی گفت: صاحبان هیچکدام از سالن ها، مکان ها و باشگاه های ورزشی بخش خصوصی کهگیلویه و بویراحمد اجازه ندارند شهریه ای غیر از شهریه مصوب از ورزشکاران این استان دریافت کنند. 

دهقان اظهار داشت: تیم بازرسی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد به طور مستمر از سالن ها، مکان ها و باشگاه های ورزشی بخش خصوصی استان سرکشی کرده و در صورت مشاهده هرگونه تخلف در این زمینه برخورد قاطع با صاحبان آنها می شود. 

ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.