کد خبر: ۱۸۳۷۹
تاریخ انتشار:۱۴:۱۷ - ۰۶ خرداد ۱۴۰۱
عصر دنا: فرماندار دنا در بازدید از منطقه محروم جلاله، از همه مدیران و مسئولین دستگاه های اجرایی و خدمات رسان استان برای خارج نمودن این منطقه محروم از بن بست محرومیت دعوت کرد.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):
ا

فرماندار دنا در بازدید از منطقه محروم جلاله از همه مدیران و مسئولان دستگاه‌های اجرایی و خدمات رسان استان برای خارج  کردن این منطقه  محروم  از بن بست محرومیت استمداد طلبید.

فرماندار شهرستان دنا به همراه برخی از مدیران از منطقه جلاله شهرستان دنا بازدید کردند که در نهایت و پس از مشاهده اوج فقر و محرومیت، منجر به دعوت وی از همه مدیران و مسؤولان دستگاه‌های اجرایی استان به این منطقه شد.

فرماندار دنا در حاشیه بازدید از منطقه جلاله گفت: ۵ روستای جلاله فاقد امکانات اولیه و رفاهی هستند و خدمات صورت گرفته به هیچ وجه کافی نیست.

درخشان‌زاده  خطاب به مدیران خدمات رسان اظهار داشتند: همه ما موظف هستیم که امر خدمات رسانی به این منطقه را شتاب دهیم و در این راستا کوشا باشیم چرا که پذیرفتن مسئولیت همراه با پاسخگو بودن است و کاهلی در این زمینه به هیچ عنوان پذیرفته نیست.

فرماندار دنا با اشاره به مشکل جاده‌های ارتباطی افزود: به دلیل کوهستانی بودن منطقه، جاده ارتباطی این روستاها با اولین بارش به مدت شش ماه از سال مسدود می شود  بنابراین تردد و عبور و مرور مردم این منطقه از مسیر شهرستان لردگان همراه با سختی های زیادی صورت می‌گیرد در حوزه مسائل بهداشتی، این وضعیت در طول سال، به خصوص در ماه هایی که مسدود است برای بیماران و زنان‌ باردار غیر قابل تحمل است.

مقام اجرایی دولت در دنا ضمن ناچیز خواندن اعتبار در نظر گرفته شده جهت احداث پروژه راه ارتباطی منطقه جلاله گفت: متاسفانه با گذشت ۶ ماه از کلنگ زنی هنوز عملیات اجرایی آن شروع نشده است.

فرماندار دنا در ادامه عنوان کرد: روستای برآفتاب جلاله به دلیل قرار گرفتن در نقطه مرزی استان چهار محال و بختیاری، فاقد پل ارتباطی بوده و به دلیل قرار گرفتن در مسیر رودخانه خرسان و نبود پل ارتباطی، عبور و مرور را برای مردم منطقه بیش از اندازه سخت کرده که برای خارج کردن مردم از این وضعیت تلاش شبانه روزی ضروری به نظر می‌رسد.

از دیگر مسائلی که در این بازدید به وضوح قابل مشاهده بود، عدم آنتن‌دهی تلفن همراه، نداشتن شبکه‌های تلویزیون و نداشتن اینترنت بود که تاکنون هیچگونه خدمات قابل قبولی در این زمینه صورت نگرفته است.

کورش درخشان‌زاده در ادامه ضمن دعوت از همه مدیران و دستگاه‌های اجرایی استان برای دیدن وضعیت فقر و محرومیت این منطقه و رفع آن، همه آنها را جهت کمک رسانی و ارائه خدمات به مردم این منطقه فرا خواند.

انتهای پیام/

منبع: فارس
ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.