کد خبر: ۱۸۲۹۹
تاریخ انتشار:۱۱:۴۴ - ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۱
عصر دنا: استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۷۸ میلیارد تومان اعتبار برای آب و راه لوداب اختصاص دادیم.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

 


سیدعلی احمدزاده  در مجلس شورای اسلامی در جمع مردم بخش لوداب از تاسیس چهار شهرستان در کهگیلویه و بویراحمد در آینده نزدیک خبر داد.
استاندار اعلام کرد: ۲ بخش در شهرستان کهگیلویه و ۲ بخش در شهرستان بویراحمد به شهرستان ارتقاع می یابند و به زودی شهرستان شدن لوداب مصوب خواهد شد.
احمدزاده تاکید کرد: مسئولین و مردم منطقه آمادگی لازم برای تبدیل و ارتقاع بخش به شهرستان را داشته باشند تا زمینه و فضا برای شهری زیبا فراهم شود.
استاندار در جمع مردم لوداب در خصوص روستاهای منطقه هم گفت: از وضعیت روستاهای لوداب تعجب کردم که از ۱۳۲ روستا فقط ۲۲ روستا گازرسانی شده است.
وی خاطرنشان کرد: برای اینکه از رودخانه جهت آسایش مردم استفاده شود در این سفر مبلغ ۳۰ میلیارد تومان برای طرح آبرسانی این شهر اختصاص داده شد.
استاندار با بیان اینکه، پروژه آبرسانی چهار شهر کهگیلویه آهنگ کندی دارد و باید فکری به حال آن کرد، گفت: برای همه جاده‌های روستایی هم اعتبار گذاشته ‌ایم که امروز برای جاده‌های روستایی لوداب ۱۸ میلیارد تومان اختصاص دادیم.
دکتراحمدزاده افزود: اقدامات و خدمات زیادی توسط نظام انجام گرفته است ولی از ۱۳۲ روستای این منطقه ۶۰ تا ۷۰ روستا جاده مناسب ندارد هرچند همه را نمی توان یک سال انجام داد اما در آینده نزدیک به دنبال رفع این مشکل هستیم.
استاندار اعلام کرد: برای ایجاد سد در منطقه لوداب با وزیر نیرو ارتباط برقرار خواهم کرد و مسئله را پیگیری می کنم، چنانچه سد لوداب احداث شود آب پایدار شرب و کشاورزی برای منطقه خواهیم داشت.
وی در خصوص پروژه های آبرسانی لوداب گفت: ۳۰ میلیارد تومان اعتبارات محرومیت زدایی به پروژه آبرسانی لوداب اختصاص یافته است.
استاندارد در ادامه خبر خوشی به مردم لوداب داد و گفت: از اعتبارات استانی هم ۳۰ میلیارد تومان دیگر به این اعتبارات اضافه خواهیم کرد تا هر چه سریع‌تر و در مدت زمان کمتری آب لوداب تامین شود.
احمدزاده تصریح کرد: خوشبختانه اعتبارات آب روستایی ما به ۶۰۰ میلیارد تومان افزایش یافته و به جای ۱۸۴ روستا تعداد ۲۶۰ روستای استان را آبرسانی خواهیم کرد که ۸۰ درصد از مشکلات آب روستاهای کهگیلویه وبویراحمد برطرف خواهد شد.

ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.
آيا خود و اطرافیان از بانک ها کهگیلویه و بویراحمد در پرداخت وام ازدواج و فرزنداوری رضایت دارید؟
بله
خیر