کد خبر: ۱۸۲۸۳
تاریخ انتشار:۰۸:۳۳ - ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۱
عصر دنا: سرپرست اداره کل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد گفت: متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن در استان تاکنون ۸۷۸ میلیارد و ۴۳۷ میلیون ریال سهم آورده برای احداث خانه های خود پرداخت کرده اند.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

محمد راستا اظهار داشت:از این میزان تاکنون ۵۹۷ میلیارد و ۴۰۰ میلیون آن از سوی متولیان احداث نهضت ملی مسکن در کهگیلویه و بویراحمد برداشت و هزینه شده است.

وی بیان کرد: تا به امروز یکهزار و ۵۲۲ نفر از متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن در استان افتتاح حساب و وجه واریز کرده اند.

 

سرپرست اداره کل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد:به ۷۶۷ نفر از متقاضیان این طرح در استان که سهم آورده خود را پرداخت کرده اند پروژه تخصیص یافته است.

راستا اظهار داشت:۵۶ هزار و ۴۹۸کهگیلویه و بویراحمدی برای استفاده از طرح نهضت ملی مسکن نام نویسی کرده اند.

وی تاکید کرد: سبز بودن فرم «ج» متقاضی به این معنا که از ابتدای انقلاب تاکنون از امکانات دولتی یا یارانه‌ای بخش مسکن و زمین و وام مسکن استفاده نکرده باشد ، متأهل یا سرپرست خانوار بودن و داشتن سابقه حداقل پنج سال سکونت در شهر مورد تقاضا و نداشتن مالکیت خصوصی املاک یا مسکن از جمله شروط اولیه ثبت نام در این طرح است.

 سرپرست اداره کل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد:به منظور ساخت واحدهای مسکونی طرح نهضت ملی مسکن در یاسوج مرکز استان ۳۵۰ میلیون تومان، سایر شهرهای استان ۳۰۰ میلیون تومان و روستاها ۲۵۰ میلیون تومان تسهیلات بانکی تعیین شده است.

وی عنوان کرد: این تسهیلات با ۲ سال دوره تنفس پرداخت می شود.

راستا عنوان کرد:انبوه سازان و عوامل اجرایی ساخت مسکن در استان کهگیلویه و بویراحمد می توانند برای ساخت واحدهای مسکونی طرح نهضت ملی مشارکت کنند.

وی تاکید کرد: انبوه سازان و مجریان احداث مسکن متقاضی در این طرح باید سابقه احداث مسکن داشته باشند.

راستا اضافه کرد: متقاضیان دارای شرایط می توانند حداکثر تا پایان وقت اداری روز سی و یکم اردیبهشت ماه امسال نسبت به ارائه مستندات سوابق خود به دبیرخانه ساختمان شماره سه واقع در بلوار بویراحمد مدارک خود را تحویل دهند.

ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.
آيا خود و اطرافیان از بانک ها کهگیلویه و بویراحمد در پرداخت وام ازدواج و فرزنداوری رضایت دارید؟
بله
خیر