کد خبر: ۱۸۰۷۰
تاریخ انتشار:۱۳:۵۷ - ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۱
عصر دنا: نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: لازم است که سرمایه گذاری بیشتری برای حوزه فرهنگ از سوی متولیان امر و نهادهای فرهنگی در این استان شود.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

 

آیت الله سید نصیر حسینی گفت: نگاه فرمانداران و مدیران اجرایی کهگیلویه و بویراحمد به مسأله مهم فرهنگ در کنار تأمین زیرساخت ها و کارهای عمرانی جدی تر باشد. 

او می گوید: انواع آسیب ها و ناهنجاری های اجتماعی به ویژه اعتیاد، طلاق و بدحجابی در کهگیلویه و بویراحمد رو به افزایش است. 

به گفته نماینده ولی فقیه در استان، باید برای کاهش این آسیب ها و ناهنجاری های اجتماعی در استان هر چه سریع تر چاره اندیشی و اقدام شود. 

آیت الله حسینی می گوید: یکی از فرهنگ های نادرست و ناپسند رایج در آیین های عروسی و ترحیم در کهگیلویه و بویراحمد تیراندازی کردن است. 

او گفت: تیراندازی کردن در آیین های عروسی و ترحیم در کهگیلویه و بویراحمد تاکنون خسارت های جانی و مالی فراوانی به همراه داشته و لازم است که مردم این استان درس عبرت گرفته و چنین اقدامی را انجام ندهند. 

به گفته امام جمعه یاسوج، خدمات ارزنده نظام بیش از پیش از سوی مدیران اجرایی این استان برای قشرهای مختلف مردم استان از جمله نسل جوان بیان شود. 

آیت الله حسینی می گوید: مقایسه پیشرفت های چشمگیر کشور و کهگیلویه و بویراحمد در ابعاد مختلف در دوران پس از انقلاب برای مردم این استان از سوی مدیران اجرایی استان ضروری است. 

او گفت: رسانه های بیگانه به دنبال نا امید کردن ملت ایران هستند و برای دستیابی به این هدف شوم نیز صف آرایی کرده و دست از تلاش  برنمی دارند. 

نماینده ولی فقیه در استان می گوید: دشمنان همواره درصدد زیرسؤال بُردن دستاوردهای نظام هستند اما به لطف الهی این نقشه شوم آنان بی اثر می شود. 

به گفته آیت الله حسینی، طرح های عمرانی و اقتصادی نیمه تمام در شهرستان های مختلف کهگیلویه و بویراحمد باید به زودی تکمیل و به بهره برداری برسند.   

او می گوید: برخی از این طرح ها فرسوده شده و سال های متمادی از آغاز عملیات اجرایی آن ها می گذرد که انتظار می رود پیگیری ها و رایزنی های لازم از سوی مدیران اجرایی کهگیلویه و بویراحمد برای تأمین اعتبار به منظور تکمیل و افتتاح آن ها انجام شود.   

امام جمعه یاسوج گفت: تلاش برای تحقق هرچه بهتر شعار امسال با عنوان تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین در دستور کار مدیران اجرایی و نهادهای دولتی کهگیلویه و بویراحمد باشد. 

او می گوید: رسالت و مسئولیت دانشگاه ها و مراکز تولیدی کهگیلویه و بویراحمد در زمینه تحقق شعار امسال چشمگیر است. 

ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.