کد خبر: ۱۸۰۳۲
تاریخ انتشار:۱۸:۲۴ - ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۱
عصر دنا: رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بویراحمد از رفع تصرف یک هکتار از اراضی ملی منطقه «زنگوا» در این شهرستان خبر داد.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

 

"عباس حسن زاده" در گفت و گو با خبرنگار ایسنا افزود: مامورین  اداره منابع طبیعی و آبخیزداری حسب وظیفه ذاتی و حاکمیتی خود بصورت شبانه روز اقدام  به گشت ، کنترل و بازدیدهای متوالی از حوزه های استحفاظی می باشند و در صورت مشاهده تخلف و اطمینان از ملی بودن اراضی تصرفی در کمترین زمان ممکن اعمال قانون می نمایند.

وی اظهارکرد: در این راستا فرماندهی محترم یگان حفاظت استان و یگان حفاظت شهرستان باتوجه به دست درازی افراد سودجو و فرصت طلب که اقدام به غرس نهال و فنس کشی بصورت غیرقانونی در اراضی منابع ملی به مساحت یک هکتار منطقه "زنگوا"  کرده بود.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بویراحمد تصریح کرد: ضمن هماهنگی با معاون محترم دادستان مرکز استان و مسئول پیگیری حقوق عامه بر اساس تبصره ذیل ماده ۵۵ قانون حفاظت و بهره برداری از جنگلها و مراتع کشور  اراضی تصرفی رفع تصرف و رفع آثار تجاوز شد .

حسن زاده بیان کرد: بنابراین می طلبد همه مردم فهیم و طبیعت دوست استان در حفاظت و حراست از انفال این سرمایه و امانت الهی این اداره رو یاری نمایند

منبع: ایسنا
ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.