کد خبر: ۱۷۹۲۸
تاریخ انتشار:۱۷:۱۹ - ۲۶ فروردين ۱۴۰۱
عصر دنا: رئیس شبکه به داشت و درمان کهگیلویه گفت: پرونده حمله ۱۰ نفر از همراهان بیمارتصادفی به پرسنل و نگهبانان بیمارستان امام خمینی (ره) دهدشت مرکز این شهرستان از سوی نیروی انتظامی و دادستانی در حال بررسی است.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

سید منصور تقوی اظهار داشت: شب گذشته طی اعزام یک فقره تصادف به بیمارستان امام خمینی دهدشت به دلیل شدت جراحات وارده این فرد به بخش آی سی یو بیمارستان انتقال داده شد.

وی بیان کرد: بعد از انتقال این بیمار گروه پزشکی بخش آی سی یو بیمارستان تلاش زیادی را برای نجات جان بیمار انجام داد.

تقوی اظهارکرد: بعداز اعلام خبر فوت این بیمار، ۱۰ نفر از همراهان با میله های آهنی به پرسنل و کادر درمان بخش آی سی یو بیمارستان حمله ور شدند.

وی تصریح کرد: این افراد با شکستن شیشه ها و درب محکم اتاق آ سی یو بیمارستان باعث ایجاد رعب و وحشت دیگر بخش های بیمارستان نیز شدند.

تقوی با اشاره به اینکه در علم پزشکی امکان هر گونه خطایی وجود دارد افزود: می طلبد افراد همراه بیمار با پیروی از قانون مراحل شکایت از کادردرمان بیمارستان را با سیر مراحل قانونی انجام می دادند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان با اشاره به جضور به موقع نیروهای انتظامی و دادستانی در محل حادثه افزود: یک نفر از این افراد دستگیر شده است.

تقوی تصریح کرد: دوربین های مدار بسته از سوی کارشناسان در حال بررسی جزییات این حادثه است.

وی افزود: پس از بررسی این حادثه گزارش کاملی به رسانه نیز اعلام خواهد شد.

بیمارستان ۲۲۰ تختخوابی دهدشت دارای ۱۷ بخش درمانی است.
بیمارستان امام خمینی دهدشت جمعیت ۲۲۰ هزار نفری شهرستانهای کهگیلویه، چرام، لنده و بهمئی را پوشش می دهد.

بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت در سال ۱۳۷۸ با ۱۶۰ تخت درمانی که شامل بخش های داخلی، زایشگاه، اتاق عمل، جراحی زنان، جراحی عمومی، اطفال و نوزادان راه اندازی شد.

ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.