کد خبر: ۱۷۰۷۵
تاریخ انتشار:۰۸:۱۴ - ۲۷ خرداد ۱۴۰۰
عصر دنا: رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان بویراحمد : از تمامی عوامل اجرائی و نظارتی شعب اخذ رأی در شهرستان بویراحمد تست کرونا گرفته شد.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

محمد یزدان پناه گفت: هیچ کدام از عوامل شعب اخذ رأی حق ندارند بدون انجام تست کرونا در محل شعبه اخذ رأی حضور داشته باشند.

وی با بیان اینکه تمام مکان‌های شعب اخذ رأی قبل از برگزاری انتخابات ضد عفونی می‌شوند، افزود: از دیروز ۱۱۶ مورد بازرسی از شعب اخذ رأی برای حفظ و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی انجام شد و این بازرسی ها تا پایان اخذ رای ادامه دارد.
یزدان پناه ادامه داد: دو هزار و ۵۰۰ نمونه رپید تست آماده شد که از تمامی نیروهای برگزار کننده انتخابات در شعب اخذ رأی نمونه گیری شده و افرادی که کرونای او منفی بود، حق حضور در محل شعب اخذ رأی را دارند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان بویراحمد با بیان اینکه پنج هزار ماسک تهیه و در شعب اخذ رأی در اختیار مردم قرار می‌گیرد، گفت: صندوق اخذ رأی سیار برای بیماران کرونایی که در بیمارستان بستری و یا در منزل قرنطینه هستند تدارک دیده شده است.

ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.