کد خبر: ۱۷۰۴۸
تاریخ انتشار:۱۵:۰۱ - ۲۴ خرداد ۱۴۰۰
عصر دنا: بدین وسیله از تمامی جوانان که در زمینه های مختلف تخصص ، تجربه و یا علاقه دارند دعوت به عمل می آید که به مجموعه ستاد جوان حاج محسن رضایی در استان کهگیلویه و بویراحمد پیوسته تا انشالله در آینده ایی نه چندان دور جایگاه خویش را تثبیت نمایند.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

جوانان طلایه داران تحول که براستی رکن اصلی تغییر و تحول در دولت آینده اند و می توانند با انرژی مثبت دولت را به سمت جوان گرایی سوق دهند.
حاج محسن رضایی همانگونه که در هشت سال دفاع مقدس اقدام به تربیت نیروی های جوان در سطح فرماندهی نمود که همانها در طول سالهای بعد از جنگ نیز توانستند صندلی های مهم قدرت در کشور را از آن خود نمایند.
اینبار در دولت اقدام و تحول سعی در شکل دهی آن است ، جوانان جایگاه ویژه‌ای را در دولت وی دارند و می طلبد جوانان غیور استان ما آستین همت را بالا زده و همچون سالهای دفاع مقدس پای در رکاب ایشان نهاده و اثبات کنند که می توانند طلایه داران این تغییر باشند.
بدین وسیله از تمامی جوانان که در زمینه های مختلف تخصص ، تجربه و یا علاقه دارند دعوت به عمل می آید که به مجموعه ستاد جوان حاج محسن رضایی در استان کهگیلویه و بویراحمد پیوسته تا انشالله در آینده ایی نه چندان دور جایگاه خویش را تثبیت نمایند.
دور از ذهن نیست و نخواهد بود که به فضل الهی و کمک مردم شریف ایران اسلامی و زاگرس نشینان غیور سکان رهبری قوه مجریه بدستان با کفایت حاج محسن رضایی افتاده و ضمن ارج نهادن به زحمات جوانان از آنها در مدیریت های مختلف استفاده  مطلوب خواهند کرد.
ستاد جوانان مرکزی حاج محسن رضایی از پذیرای تمام نخبگان ، فرهیختگان ، هنرمندان و فرهنگیان استان می باشد و با آغوش باز از آنان استقبال می نماید.
قدوم مبارک شما بر چشمان ماست و خاک پایتان توتیای چشم ما...

ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.