کد خبر: ۱۶۹۷۳
تاریخ انتشار:۰۸:۲۸ - ۲۰ خرداد ۱۴۰۰
عصر دنا: مجمع متخصصین و نخبگان استان کهگیلویه و بویراحمد در حمایت از کاندیداتوری آیت‌الله رئیسی بیانیه صادر کردند.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

مجمع متخصصین و نخبگان استان کهگیلویه و بویراحمد در حمایت از کاندیداتوری آیت‌الله رئیسی بیانیه صادر کردند.

در بخشی از این بیانیه آمده است: در آستانه برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری قرار گرفته ایم.

اولین انتخابات ریاست جمهوری کشور ایران اسلامی پس از ابلاغ بیانیۀ گام دوّم انقلاب از سوی رهبر فرزانه و عزیز نظام.

آنچه فی الحال در کشور بعنوان محصول و برون داد عملکرد اجرایی و راهبردهای غلط و توهمی، متکبّرانه و قیّم مآبانه، برون گرا و برون نگر و واداده و سلطه پذیر از سوی دولت یازدهم و دوازدهم (دولت روحانی – دولت تدبیر و امید!) مشاهده می شود عملاً چیزی نیست جز مواعید پوچ و وعده های خطی و بهم پیوسته و سلسله دوره های گفتار درمانی!

از عجایب این دوره آن است که بعضی مسبّبین اصلی و مقصّرین محوری در ناکارآمدی ها و ناکامی ها، مشکلات و بحران ها و ایضاً بی عدالتی ها و مفسده های اقتصادی، با وقاحت هرچه تمام تر بجای پاسخگویی و قرار گرفتن در معرض مطالبه گری ارگان های نظارتی نظام و پاسخگویی به مردم مظلوم و با شرف ایران اسلامی با به سخره گرفتن شعور ملّی مردم و با وقاحت هرچه تمام تر در کسوت کاندیدا حضور یافته اند!

 و یاللعجب که مسببین وضعیّت فسادزای کنونی فی الحال خود فریاد مبارزه گری با فساد را سر می دهند!

کشور در شرایط کنونی به شدّت نیازمند تشکیل دولتی انقلابی،حزب اللهی،جوان و فسادگریز، خادم و متعهد، جهادگر و متخصّص و دلسوز و مخلص است.

 در این بیانیه آمده است: امروز ایران؛ رئیس جمهوری می خواهد که حراست و صیانت و پاسداری از آرمان ها و دستاوردهای خونرنگ انقلاب اسلامی را بر خود فرض واجب بداند و خدمتگزاری خالصانه، بی ریا و بی ادعا به آحاد ملّت ایران در جهت کاهش و بلکه رفع نارسایی ها و مشکلات عدیدۀ اقتصادی، اجتماعی و... را در کمال امانت داری و ساده زیستی بر خود و کارگزاران و دولتمردان واجب کفایی دانسته و وجود صفات، مؤلفه ها و اصولی همچون مهذّب بودن به اخلاق، التزام به جوانگرایی و تغییر بنیادین در ساختار مدیریّتی کشور، تخصص و تعهد، فسادگریزی و اخلاق مداری، وظیفه گرایی و خدمتگزاری و ملتزم بودن به سیرۀ حکومت علوی (ع) را در انتخاب و تعیین مسئولین و عوامل دولت خود بعنوان شرط لازم معیّن کرده و نصب العین خود قرار دهد.

در این بیانیه ذکر شده است: رئیس جمهوری پاکدست و با تقوا، تدبیرگر و درست اندیش، با تجربه و آگاه به امور و بدور از تزویر و ریا و عاری از مغالطه گری و اشرافی گری سیاسی و منزّه از عوام فریبی، سیاست ورزی مزوّرانه و فلسفه بافی های واهی و تبختر آمیز، که با تلاش و معاضدت شبانه روزی و جهادگرانه بتواند با بهره گیری از نیروهای خالص و پاک سرشت و جوانان نخبه ، متخصص و متعهد ایران، اقتصاد و امنیّتی در هم تنیده و کارآمد، پیشرفت محور و توسعه نگر و متناسب و شایسته با ظرفیّت ها و اولویّت ها و نیاز کشور را به منصه ظهور برساند.

رئیس جمهوری با شهامت و خدمتگزاری صدیق که ترکیب و تمزیج تبحّر و تجربه دلسوختگان صدیق انقلاب را با ضرورت تمرکز بر استفاده از ظرفیّت و سرمایه بی بدیل جوانان انقلابی و متعهد و نخبه ی متخصص و غیرتمند ایران جهت پیاده سازی مدیریّت علمی، سرلوحه خود قرار دهد.

رئیس جمهوری شجاع که دفاع عملی از نظریّه نظام انقلابی و توجّه به کاهش و رفع فاصله بین بایدها و واقعیّت ها را با پایمردی و صیانت در حفظ اصول و ارزش های اصیل انقلاب اسلامی بر خود فرض دانسته و نیز اهتمام به اصل استکبار ستیزی در عرصه بین المللی، اجراء و پیاده سازی مردم سالاری حقیقی و اسلامی، فراهم آوردن زمینه لازم جهت ارتقاء سطح مشارکت مردمی و همچنین اعتقاد و یقین به اصول نفوذ و تهاجم در عرصه بین المللی از سوی جبهه کفر را بعنوان بخشی از تکالیف اصلی و شرعی خود بداند.

در این بیانیه آمده است: رئیس جمهور لایق و قاطعی که بتواند عدالت محوری در تقسیم و توزیع امکانات کشور، ارتقاء سطح معنویّت و اخلاق جامعه، ایجاد شرایط لازم جهت تقویت و پشتیبانی از رویش های انقلابی، فراهم آوردن بستر مناسب جهت جریان سازی جهاد علمی در کشور، پیاده سازی سیاست های عزّت آفرین سند اقتصاد مقاومتی (بعنوان دکترین اقتصادی نظام)، استفاده  از متخصصین و نخبگان در عرصه های مختلف ،تلاش و کوشش بمنظور تقویت اصل سه گانه عزّت، حکمت و مصلحت در عرصه روابط و تعاملات بین المللی (با رعایت و توجّه به ارزش های انقلابی)، تلاش و معاضدت در جهت ارتقاء سطح و سبک زندگی مردم شریف و صبور ایران، معاضدت در جهت پیاده سازی مبانی لازم حکمرانی تعالی گرا و شایسته در تراز بیانیه گام دوّم انقلاب و انسجام و وحدت ملّی حول محور التزام به ولایت فقیه را به جامعه ایران ارزانی دارد.

خدا را شاکریم که در سیزدهمین دورۀ انتخابات ریاست جمهوری کشور؛ سیّدی پاک دست و پاک سرشت از سلاله خاندان عصمت و نبوّت، کارگزار و خدمتگزاری متواضع و بی ریا، عنصری مقتدر و باصلابت، مدیری مدبّر و با تجربه، انسانی سلیم النفس و دوست دار خدمت به خلق؛ در عرصه انتخابات ریاست جمهوری حضور دارد و انشاءالله به مدد الهی و با پشتوانه اعتماد قاطبۀ عموم مردم شریف و فهیم ایران اسلامی و به برکت خون شهداء با رأی قاطع مردم، سکاندار دولت دوازدهم در نظام جمهوری اسلامی ایران خواهد شد.

هرچند که قاطبه بزرگان و نخبگان و عموم صاحبنظران و اساتید در همه حوزه ها و عرصه های علمی، پژوهشی، اقتصادی، صنعتی، ورزشی، فرهنگی و هنری کشور پیش تر و بیشتر مراتب حمایت خود را از کاندیداتوری حضرت آیت الله رئیسی به انحاء مختلف و طرق گوناگون ابراز و اعلام نموده اند.

در عین حال حسب تکلیف شرعی و ملّی برای اثر گذاری هرچند اندک در این حماسه ملّی، بدینوسیله در کمال خرسندی مجمع متخصصین و نخبگان استان کهگیلویه و بویراحمد  نیز حمایت قاطع از کاندیداتوری حضرت آیت الله سیّد ابراهیم رئیسی را اعلام می دارد.

 امید است به مدد خدای متعال، مردم ایران با همّت عالیه و عزم ملّی ضمن خلق حماسه ای بی نظیر در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری انشاءالله این خادم صدیق و سیّد بزرگوار، متواضع و شجاع را در کسوت ریاست جمهوری اسلامی ایران به توفیق خدمت نایل آورند.

ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.