تاریخ انتشار:۱۱:۵۱ - ۱۸ خرداد ۱۴۰۰
استاندار کهگیلویه و بویراحمد:
عصر دنا: انتخابات شورای شهر در ۳ شهر یاسوج دوگنبدان و باشت به صورت تمام مکانیزه برگزار می شود‌.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: انتخابات شورای شهر در ۳ شهر یاسوج، دوگنبدان و باشت به صورت تمام مکانیزه برگزار می شود‌.
حسین کلانتری با بیان اینکه تاکنون ۶۴۸ نفر در شورای شهر احراز صلاحیت شدند افزود: در ۱۸ شهر ۹۶ کرسی شورای شهر وجود دارد که در ۱۵ شهر ۵ نفر و در  ۳ شهر ۷ نفر برای راهیابی به شورا با همدیگر رقابت می کنند .
وی گفت:در ۲۰ روستا ۵ کرسی رقابتی و ۶۹۹ روستا ۳ کرسی رقابتی وجود دارد.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: میانگین افراد تایید صلاحیت شده در شهرها حدود ۹۶ درصد و در روستاها ۹۷ درصد است.
کلانتری با اشاره به رعایت دستورالعمل های بهداشتی در ستادهای انتخاباتی گفت: به همین منظور تاکید بر افزایش تعداد شعب اخذ رای را در برنامه داریم و پیش بینی می شود شعب اخذ رای ۱۵ درصد افزایش داشته باشد.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود:پیش بینی می شود ۱۰۴۲ شعبه اخذ رای در استان راه اندازی شود و برای هر شعبه ناظر بهداشتی در نظر گرفته می شود.
کلانتری با بیان اینکه تبلیغات انتخاباتی ۲۰ تا ۲۶ خرداد ادامه دارد گفت: هر تجمعی باید مجوز داشته باشد و گیرنده مجوز باید متعهد به رعایت همه دستورالمعل ها شود‌.

 
ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.