کد خبر: ۱۶۱۷۶
تاریخ انتشار:۱۵:۲۲ - ۲۱ مرداد ۱۳۹۹
عصر دنا: غلامرضا تاجگردون، منتخب گچساران ، پس از رد اعتبارنامه و جا ماندن از مجلس یازدهم، اکنون به عضویت هیأت علمی مؤسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه‌ریزی در آمده است.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):
به گزارش"عصر دنا"، در حالی که یکی از علل رد اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون منتخب گچساران در مجلس یازدهم، شائبه صحت مدرک تحصیلی دکترای وی بود، اخیرا وی به عضویت هیئت علمی مؤسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه‌ریزی در آمده است.

موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه‌ریزی وابسته به نهاد ریاست جمهوری است و در دولت یازدهم، مسعود نیلی رئیس آن بود و اکنون محمد نهاوندیان ریاست آن را بر عهده دارد.

این موسسه که به موسسه نیاوران هم مشهور است، از زمان تاسیس تاکنون خصوصا در سه دولت سازندگی، اصلاحات و دولت یازدهم و دوازدهم، مکان فعالیت اقتصاددان‌های نئولیبرال بوده است.

تربیت‌شدگان این موسسه هم اکثرا در دولت حسن روحانی، سمت‌های حساسی در دستگاه‌های اقتصادی به دست آورده‌اند.

غلامرضا تاجگردون در یازدهمین دوره انتخابات مجلس حائز اکثریت آراء شد، اما نمایندگان مجلس به دلایلی همچون توزیع رانت، دستکاری مصوبات مجلس، شائبه در صحت مدرک تحصیلی، سواستفاده از موقعیت و... اعتبارنامه وی را تصویب نکردند که در نتیجه تاجگردون به مجلس راه نیافت.
ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.