کد خبر: ۱۵۵۹۲
تاریخ انتشار:۱۳:۴۵ - ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۹
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

با حضور شهردار شهر یاسوج در شورای شهر، دومین نشست طرح سوال از نستهن مقدم و استیضاح وی آغاز شد و به دستور رئیس شورا کارکنان شهرداری از جلسه اخراج شدند و از معاونین و کارکنان خواست تا جلسه را ترک کنند، این مسئله باعث واکنش ۲ عضو شورای شهر یعنی احمدی کیش و آشنا شد.


پافشاری رئیس شورای شهر باعث شده تا این نشست همچنان شروع رسمی پیدا نکند .

 

9:20- فرشید احمدی کیش گفت : استیضاح در شورای شهر ما به غیر از سایر استیضاح های کشور بوده و نگین تاجی در این لحظه گفت باید به دستورات رئیس شورا تمکین کرد.

 

اولین حاشیه این نشست که از سوی رئیس شورای شهر یاسوج آغاز شد و خوبانی گفت : سوال به صورت کتبی ارسال شده و از معاونین می خواهم جلسه را ترک کنند . نشست همچنان با حاشیه ترک جلسه ادامه دارد.

فرشاد نگین تاجی و مسعود خوبانی که بر این صحبت خود پافشاری می کردند با واکنش از سوی کیوان آشنا روبرو شد که خوبانی عنوان کرد " شما می خواهید سفسته بازی در بیارید ."

 

9:25 - آشنا در واکنش به صحبت های خوبانی گفت: در این نشست افراد همراه برخی از اعضای شورا با عنوان خبرنگار در این نشست حضور دارند که خبرنگار نیستند.


خوبانی در ادامه گفت: شهردار گوش شنوایی ندارد و من رییس هستم و می گویم چه کسی باشد و چه کسی نباشد.


اشنا نیز گفت: شهردار کارش را در خدمت به مردم ادامه می دهد.

 

محمد رحیم دهرابپور در پاسخ به صحبت آشنا گفت: هنوز رأیی داده نشده است.

 

9:30 - هدایت اکبری با عصبانیت گفت: مُر قانون در این خصوص باید اجرا شود و این نشست علنی است و همه می توانند در این نشست شرکت کنند.


خوبانی در ادامه به آشنا گفت: شما را از جلسه اخراج می کنم و بر اساس ریاستم تشخیص می دهم که چه کسی در جلسه باشد و چه کسی نباشد و در ادامه نامه ارسالی به شهرداری را برای پاسخگویی قرائت کرد.


 گفتنی است افرادی در این نشست با نام خبرنگار حضور داشتند که در حوزه خبری فعالیت نداشته و این موضوع باعث حاشیه شد .


خوبانی که بار دیگر عنوان می کرد اشنا را از نشست اخراج می کنم باعث شد تا بعد از ۲۰ دقیقه همچنان با حاشیه نشست ادامه داشته باشد.


9:40 - اکبری تبار ، خوبانی و نگین تاجی که بر حرف خود پافشاری می کردند و افراد همراه خود را خبرنگار عنوان می کردند اجازه ندادند تا همراهانی که تا کنون به عنوان خبرنگار شناخته نشده بودند در جلسه حضور داشته باشند .

 

9:50 - دهراب پور که تا کنون تنها یک بار برای لحطه ای صحبت کرده بود با قرائت قران به حاشیه خاتمه داد و کار پرسش از شهردار آغاز شد .

 

 خوبانی با تبریک اعیاد شعبانیه و رمضان گفت : رمضان ماهی است که قران در ان نازل شده است و از کادر پزشکی در مبارزه با کرونا تشکر می کنیم .

 

رئیس شورای شهر سوال و استیضاح شهردار را حق قانونی اعضا عنوان کرد و گفت : مرحله اول سوال از مقدم شهردار یاسوج انجام و اعضا قانع نشدند و کار استیضاح در این نشست ادامه دارد.

 

وی وظیفه اصلی شورا را نیاز سنجی در خدمات ونطارت بر دارایی ها و خدمات انجام شده در شهر عنوان کرد و از رسانه ها خواست تا اطلاع رسانی شفاف را در دستور کار قرار داده و حاشیه ها را برای مردم عنوان نکنند.

 

10:00 - خوبانی گفت : نداشتن مدیریت ، دانش شهری و تخصص گرایی مساله سوال کنندگان بوده و از رسانه ها می خواهیم به قومیت گرایی دامن نزنند، رسانه ها به دنبال زنده کردن قومیت گرایی هستند و به نظر می رسد بینش سیاسی در نطر گرفته نمی شود .

 

رئیس شورای شهر گفت:  اگر قومیت گرایی مطرح بود نستهن مقدم شهردار این شهر نبود.


 خوبانی که به نظر می رسد از ترک جلسه معاونین شهردار خرسند است گفت: با پاسخ دهی شهردار بعد از رای گیری نتیجه مشخص می شود.


 10:10 - احمدی کیش که همچنان به حضور ۲ نفر به عنوان خبرنگار اعتراض داشت گفت: باید افراد شخصی جلسه را ترک کنند که اشنا نیز این موضوع را تایید کرد.


 خوبانی گفت: من تشخیص می دهم چه کسی حضور داشته باشد و استعلام انجام شده که اشنا از خوبانی خواست تا استعلام ها را نشان دهد.


 بعد از دقایقی حاشیه ایجاد شده اکبری تبار سوال کننده و عضو شورای شهر با تبریک تاسیس سپاه پاسداران گفت : بر اساس ماده ۸۳ و ۷۶ و وظایف شورا طرح سوال مطرح و باتوجه به قانع نشدن اعضا کار را در این نشست ادامه می دهیم.


وی با تقدیر از خبرنگاران در بیان حقایق و کمبودها گفت : با پاسخ های شهردار یا قانع می شویم یا خیر .

 اکبری تبار گفت : بر اساس قانون باید شهردار در مدیریت و  خدمات رسانی  اعتماد سازی کند .

وی گفت شهردار در ابتدای فعالیت طرح و برنامه هایی ارایه دادند و ما نیز بدنبال اجرای این طرح ها بودیم بعد از اعتماد ما که تحقق پیدا نکرده است .


10:15 - این عضو شورای شهر سوالات خود را ۵۷ سوال عنوان کرد و افزود : سوالات من تخلفات و ابهاماتی است و تعداد این سوالات را کاهش دادم و شهردار باید پاسخ دهد چرا شهردار بر اساس ماده ۱۸ کلیه فعل و انفعالات را به شورا اطلاع دهند و این سوال ما از شهردار است که چرا تحقق پیدا نکرد.


 وی گفت: شهردار طرح های زیر ساختی ارائه دادند و این پروژه ها با توجه به کمبود بودجه تکمیل و اجرا نشده است .


شهردار یاسوج گفت : برای روشنگری در افکار عمومی به سوالات پاسخ می دهم و بر اساس ماده ۸۳ باید عمل شود .


 وی با استناد به مواد قانونی گفت طرح سوال جدید غیره قانونی بوده و بعد از ۲ طرح سوال و حضور در شورا اماده پاسخگو بودم.

 

10:20 - شهردار سوالات را فرسایشی و فرصت سوزی عنوان کرد و گفت: بر اساس قانون باید عمل شود و این فرسایشی شدن سوالات باعث تضعیف روحیه کارکنان شده است .


 مقدم با اشاره به حکایت مورچه و هیات گفت : این حکایت داستان من و شهرداری شده و باعث شده تا روز به روز روحیه جهادی کارکنان در خدمات رسانی ضعیف شود.

 

وی ادامه داد: روزی مورچه ای در میان جنگل به کارهای معمول خود و تلاش ها و مجاهدت هایش مشغول بود، مورچه هم نماد تلاش و پشتکار است، برخی از اهالی جنگل به مورچه یا حسادت شان میشد یا می خواستند مانع شود و یا بهرحال و به هر دلیل، تصمیم گرفتند که به هیات نظارت بگویند که ما باید به طرق مختلف بر کار مورچه نظارت کنیم، لذا از روز بعد در ابتدا دستگاه مانیتورینگ ایجاد کردند روزهای بعد نظارت شدیدتر شد و دستگاه های اتوماسیون آوردند و برای این کارها نیز افرادی می گماشتند یک باره دیدند تا کلا مورچه کار میکند و ده ها نفر نظارت و پرسش، مورچه هم به مرور زمان دچار کاهش انگیزه میشد، حال این ضرب المثل حکایت این روزهای ماست و قطعا ما دست از کار و تلاش بر نمی داریم و با تلاش روز افزون ادامه می ددهیم.(در این قسمت از جلسه اعضای حاضر در جلسه به یکباره بعد از شنیدن این ضرب المثل خندیدند)


در ادامه شهردار گفت: پاسخ من همان پاسخ های عنوان شده در نشست قبل است و بر اساس ماده ۸۳ اماده پاسخگویی هستم .

10:30 -  خوبانی گفت: پاسخ دهی شهردار باتوجه به اینکه قانع نشدند ادامه و شما می توانید پاسخ دهید و سوال کنندگان ممکن است قانع شوند  و سوال های جدید را لازم به پاسخگویی نیست .


 شهردار یاسوج گفت: بر اساس برنامه محوری عمل کردیم و خدمت به مردم و شهروندان وطیفه است .


 اکبری تبار در ادامه گفت : چرا صورت درامد که باید هر ۶ ماه ارائه شود بعد از ۳ سال ارسال نکردید ؟


هدایت اکبری در واکنش به خوبانی گفت: شما اگر بتوانید شورا را احیاء کنید بزرگترین کار را انجام می دهید ‌.


 وی از خوبانی خواست تا پاسخگوی عملکرد خود باشد و به گذشته ها کاری نداشته باشد و در ادامه گفت :  در بحران کرونا باید به فکر مردم بود نه اینکه مشکلی به مشکلات مردم افزود .

اکبری گفت : اینجا پادگان نیست که برخوردمان اینگونه باشد .

 

10:34 - شهردار گفت : به برنامه های ارائه شده از سوی شهرداری افتخار می کنم و در پاسخ به اقای اکبری تبار عنوان می کنم : بر اساس ماده ۱۸ موارد خواسته شده ارائه شده است.


اکبری تبار که پاسخ شهردار را قانع کننده ندانست از شهردار خواست تا پاسخگوی وضعیت  احداث پارکینگ های شهر باشد.

مقدم در پاسخ به این سوال گفت : این سوال قبلا به صورت کتبی پاسخ داده شده و با راه اندازی پارکینگ در خیابان های مختلف به شهروندان خدمات داده شده و درامد ان با صورت های مالی موجود است .

 

10:38 - صحبت های خوبانی مجددا باعث تنش و حاشیه در جلسه شد و از خوبانی خواست مواضع خود را به عنوان رییس و یا سوال کننده مشخص و از حاشیه ها خودداری کنند .


 دهراب پور نسبت به این حاشیه گفت اجازه بدهید کار ادامه پیدا کند .


 شهردا با قرائت شماره حسابی که گفته می شود با اجازه شورا برای این کار ایجاد شده و با درامد آن که شما می خواستید حقوق کارگران داده نشود را دادم.


 اکبری تبار در سوال بعد خود از شهردار خواست تا پاسخگوی عدم تخصص گرایی در شهرداری باشد و افزود : مصوباتی در نشست های تخصصی سازمان ها وجود داشته که شهردار در اجرای ان همتی نداشته است.


10:46-  نستهن مقدم گفت : اجرای مصوبات اولویت بندی دارد و براساس بودجه کار می کند و همه مصوبات را اجرایی می کند و در خصوص موکب های اربعین که سوال شماست از ستاد عتبات تقدیر نامه دریافت کردیم .


اکبری تبار که ادامه سوالات خود را مطرح نکرد گفت: از هیچ سوالیم قانع نشدم و امیدوارم بهترین نتیجه گیری شود .


 نگین تاجی گفت : حق شورا است که از شهردار سوال بپرسند و این روند ادامه پیدا کرده است، حب و بغضی در پرسش از شهردار وجود ندارد و این وظیفه ماست که از شهردار سوال بپرسیم و قومیت گرایی مطرح نیست.

 

 وی گفت رسانه ها از عنوان بحث های قومیتی خودداری کنند و واقعیات را عنوان کنند .

 

 نگین تاجی در ادامه به سوال خود اشاره کرد و گفت : یکی از برنامه مطرح شده ، توسعه پیاده رو بوده و شهردار باتوجه به اعتبارات تزریق شده پاسخ دهند که چرا عرصه خیابان جمهوری توسعه پیدا نکرده است ؟

 

10:53 - شهردار یاسوج گفت : در بحث توسعه خیابان  جمهوری جلسات مختلفی با حضور مسئولان استانی برگزار شد و در این خصوص بودجه۲ میلیاردی تزریق نشد.


در این هنگام که شهردار مشغول به پاسخ بود بر اساس مشاهدات خبرنگار ما تفعل به قران اقای دهراب پور در نوع خود جالب بود .


 شهردار گفت: اعضای شورا باید اعتبار ویژه ای از استاندار در این خصوص مطالبه کنند تا کار بازگشایی و توسعه این خیابان انجام شود زیرا نمی توان تصرفی عدوانی در این خصوص انجام داد.


نگین تاجی در سوال دوم خود گفت برخی از محلاتی در شهر وجود دارند که نیازمند آسفالت و قیر پاشی هستند، چرا از محل قیر دریافتی در این محلات کار نشد.

 

 10:58 - شهردا سوال را  از اساس اشتباه عنوان کرد و گفت : با حمایت غلامرضا تاج گردون در حوزه ملی  قیر دریافت کردیم و در محلات زیادی کار اسفالت انجام شده است .

 

 وی در ادامه گفت : برخی از محلات جزو پروژه های باز آفرینی نبوده و قیر مصرف شده از محل بازآفرینی نبوده و  از محل این طرح چندین بار زیرسازی انجام شده و راه و شهر سازی اقدام نکرده ، و هیچ تخلفی در این خصوص انجام نشده و بر اساس طرح های موجود کار اسفالت ها  از محل قیر های رایگان انجام شدند.


11:08 - مقدم با اشاره به کار اسفالت در برخی از محلات تاکید کرد : در این رابطه تخلفاتی وجود ندارد و مستندات وجود دارد.


 

نگین تاجی در سوال بعد خود گفت : در شهر سازه های موقتی وجود دارند که نیازمند جمع اوری هستند ، چرا شهرداری این سازه ها را تخریب نمی کند.

 

11:20 - شهردار گفت : مهمترین رویداد در یک شهر طرح جامع است و در این خصوص بازنگری انجام نشده است و در نشست های استانی روستاهایی به شهر الحاق شده و با توجه به عدم بازنگری طرح جامع مردم در شهر طرح هایی را اجرا می کنند و با توجه به مصوبات شورا بخشی از سازه ها تخریب شدند.

نگین تاجی در سوال بعدی خود پرسید چرا شهرداری به مکاتبات شورا در خصوص پل شهرک جوشکاران پاسخ نمی دهد .

شهردار شهر یاسوج در پاسخ به نگین تاجی گفت: همه از راه اندازی پل شهرک جوشکاران خوشحال و سلفی ها را گرفتید اما این پل که با حمایت یک خیر به عنوان اب راه انجام شده بود و باعث خوشحالی جمع زیادی از مردم شد که با سیل سهمگین بخشی از ان تخریب شد .


 وی تاکید کرد: این پل تنها چند لوله برای آبراه بوده و پاسخ به این سوال قبلا مکتوب داده شده بود.


 11:30 - شهردار در این خصوص ادامه داد: سازمان بازرسی در این خصوص ورود پیدا کرده و املای نانوشته غلط ندارد و نباید رئیس شورا ابراه را پل و سد عنوان کنند چرا که اگر جلوتر برویم ممکن است به اقیانوس تبدیل شود.


مقدم گفت : توضیحات و پاسخ ها در این خصوص در  بازرسی داده شده است و اگر لازم و نیاز باشد باز هم پاسخ داده می شود .


نگین تاجی در اخرین سوال خود در خصوص اجرای ماده کمیسیون صد از شهردار سوال پرسید که شهر دار گفت : با حضور معاون پیشگیری از جرم دادگستری ،این مواد پیگیری شد و قرار بر ورود کارشناس شد که هنوز در این خصوص ورود پیدا نکردند .


مقدم ابراز داشت : ۴۰ سازه متخلف با استناد به مصوبات تخریب شده و شهرداری موظف به اجرای این مواد در کمیسیون ماده ۱۰۰ است و آرایی که اجرا نشده به دلیل عدم همکاری دستگاه خدمات رسان است.

 

11:38 - دهراب پور عضو دیگر شورای شهر بعد از چند ساعت سکوت، سالروز تاسیس سپاه پاسداران را تبریک گفته و ابراز داشت : با توجه به سکوتم در  نشست قبل و سوال و پاسخ های داده شده همان نشست کفایت می کرد .


وی افزود: باید از فضاهای پرسشگری برای توسعه ایجاد شود.


دهراب پور گفت: من دانش آموز بودم که ده یاسوج به عنوان شهر معرفی شد و بخش از مشکلات ان مربوط به گذشته بوده و ساماندهی خوبی در معضلات نشده است و سوال من این است که این روند باید تا چه زمانی ادامه داشته باشد .

 

این عضو شورای شهر گفت: در لابلای این سوالات ، سوالهای کلیدی وجود داشت که بیان کننده مشکلاتی هستند .


11:43- دهراب پور از رسانه ها خواست هر انچه را که به رفع مشکلات کمک کنند انعکاس دهند و خود را متهم نکنند .

 رئس سنی پارلمان یاسوج گفت : جامعه تشنه حقیقت است و رسانه در این خصوص رسالت سنگینی دارد .

وی افزود: بخش اعظمی از پاسخ ها من را قانع نکرد .

دهراب پور گفت: برای من سوال است اول شورا پاسخ دهند که محدوه خدماتی شهر یاسوج در مقایسه با سال ۹۵ چه توسعه ای داشته و چه موانعی در توسعه وجود داشته است .

 

 11:48- این عضو شورای شهر با اشاره به خیابان ۴۵ متری جنوب شهر که می توانست بخش زیادی از گره های ترافیکی را از بین ببرد گفت : انحراف ، جابجایی و تقلیل در این محور وجود دارد و این جای سوال است.


وی گفت: معضلات این محور حل نشده  نباید مشکلات این محور را تمام شده دانست.


 او در ادامه به بحث منابع درامدی شهردار ورود پیدا کرده و گفت : چرا مجتمع  فروش ماهی شهر یاسوج تعطیل شد و از ان تا کنون استفاده نشده است .


دهراب پور گفت: به مخروبه های ساحلی می رسم و از شهردار می خواهم بپرسم علت صدور احکام میلیاردی بر علیه شهرداری  چیست ، چرا بد دفاع شد ، ایا از عمد این دفاع انجام نشد .

 

11:58 - وی با اشاره به دست داشتن و نفع برخی از اعضای شورای شهر از محل درامدهای شهرداری گفت: پاسخی نمی خواهم بشنوم، بحث مردم است و دوست نداشتم کار به اینجا کشیده شود.


 عضو شورای شهر گفت: پاسخ شهردار را در خصوص ابراه شهرک جوشکاران پذیرفتم اما تا کی باید موقتی باشد و نخواهیم یک طرح خوب اجرا کنیم .


شهردار یاسوج در پاسخ به دهراب پور گفت : ۸ درصد توافقات ۴۵ متری جنوب شهر ، زیرسازی ، اسفالت ، کانال انجام شده و بر اساس طرح کار محور انجام شده است .


مقدم گفت در این دوره هیچ ملکی برای پرداخت بدهی داده نشده است و با توافق با مالکین توانستیم گام خوبی را در این خصوص برداریم .

 

12:10- وی با اشاره به بازارچه ماهی گفت : ما بر اساس قرارداد موجود از گذشته اقدام کردیم و بر اساس مصوبه شورای سلامت ، عدم پرداخت اجاره بها و پول اب و برق کار پلمپ انجام شد  و اخیرا ستاد کرونا انرا به عنوان یک انبار در اختیار علوم پزشکی قرار داد .


 شهردار گفت : احکام صادر شده مربوط به حتی ۲ یا ۳ شهر دار قبل بوده و تا جایی که امکان بوده دفاع کردیم .


 وی با اشاره به ۲ هزار پرونده شهرداری مربوط به قبل در محاکم قضایی گفت: شهرداری به بیش از ۱۲ و نیم میلیارد تومان محکوم و از حساب ما برداشته شده است، آخرین حکمی که داشتیم مربوط به هفته گذشته در خصوص تیم فوتبال به میزان ۶۰۰ میلیون تومان بوده که حساب ما بسته شده است.


مقدم در خصوص ۲ پروژه بزرگ و نیمه کاره در شهر گفت : در خصوص پروژه تامین اجتماعی مصوبه ای برای ایجاد پارکینگ گرفتیم و سازمان کوثر حاضر به ادامه کار نیست و این ۲ پروژه تعیین تکلیف می شوند .

 

12:15-  خوبانی پس از پاسخ های شهردار به سوالات دهراب پور دیگر عضو شورای شهر گفت : بر اساس تئوری پنجره شکسته در مدیریت شهری و عدم توجه به این پنجره می توان گفت عدم ترمیم باعث ایجاد معضل شود .


 وی گفت: بحث مبلمان شهری در یاسوج معضلی در این شهر بوده و نیاز ضروری برای شهروندان است .


خوبانی مبارزه با فساد ، رانت خواری و قومیت گرایی را یکی از دستورات این شورا عنوان کرد و گفت:  تنها دلیل طرح سوال از شهردار  خدمت به شهروندان است .

وی گفت: روزمرگی در شهرداری مشهود بوده و چشم اندازی پیش بینی نشده است .

 

 12:25 - خوبانی در این نشست به پاور پوینتی اشاره کرد و همه را به دیدن آن دعوت کرد که در نهایت فیلمی ساخته شده توسط همراهان برخی از اعضا که خبرنگار عنوان شده بودند به نمایش درامد که خوبانی در پاسخ به سوال یک خبرنگار در خصوص اینکه این ویدیو است نه پاور پوینت؛ گفت شمارا اخراج می کنم.

اکبری در پاسخ به خوبانی به هنگام پخش ویدئو گفت: از زد و بند ها با پیمانکاران می گویم ، شما حق برخورد با خبرنگاران را ندارید ، این افراد وظیفه اطلاع رسانی و اگاهی بخشی دارند .


شهردار یاسوج در پاسخ به این فیلم گفت : مبلمان شهری و خدمات حق مردم است و تاکنون کارهای زیادی در این شهر انجام شده و رضایت شهروندان مهمتر است، این ویدئو مربوط به خیابانی است که از گذشته توسط مردم  تصرف شده است و باعث ایجاد معضلاتی شده است .

 

12:35 - دهراب پور گفت:  اختلاف سلیقه عادی بوده و ما وکیل شهردار نیستیم.


آشنا گفت : من به سوء مدیریت در شورا اعتراض داشته ام و حاشیه را به نفع مردم نمی دانم زیرا ما برای خدمت انتخاب شده ایم.


خوبانی در این لحظه  گفت: رییس شورا تشخیص می دهد چه کسی  باید حضور داشته و من هستم که تعیین کننده هستم که با واکنش تند اکبری روبرو شد و گفت: این قانون نیست که رئیس شورا هر کاری دلش بخواهد انجام دهد .


12:40 - خوبانی در ادامه در خصوص وضعیت نابسامان جمعه بازار شهر یاسوج سوال پرسید و از شهردار خواست تا در این خصوص روشنگری کنند .


وی با اشاره به تخلفات عنوان شده از سوی بازرسی به قرائت یک نامه پرداخت .

 

اکبری در پاسخ به قرائت نامه عنوان شده از سوی بازرسی استان توسط خوبانی گفت : جمعه بازار یاسوج فنی و بر اساس مصوبه بوده است و با سرمایه گذاری این سرمایه گذار کار انجام شده است.

 

وی گفت: ۴۸۰ غرفه در تعهد سرمایه گذار بوده که تمام و کمال انجام شده و سرمایه گذار بیش از ۶۰۰ غرفه دارد.

 

12:50 - دهراب پور به مسئله واگذاری چشمه نباتی ورود پیدا کرد و گفت : این کار خلاف قانون بوده و حقی به شهرداری داده نشده است .

 

وی فضای سبز چشمه نباتی را حق مردم عنوان کرد و گفت: تغییر کاربری آن خلاف بوده و حق و حقوق شهرداری پایمال شده است .


دهراب پور ادامه داد: رانت خواری در این خصوص انجام شده و این مورد با حضور شهردار جدید پیگیری می شود .

 

12:55-  اکبری گفت : این ملک بر اساس اگهی و روند کاملا قانونی با تغییر کاربری  به کاربری فرهنگی واگذار شده است .

 

وی زمین را در مالکیت شهرداری ندانست و گفت: شهرداری در آن حقی نداشته است .

 

اکبری به خوبانی گفت: شما برای جمعه بازار یا دل می سوزانید یا دلک می سوزانید.

 

13:00 - شهردار یاسوج گفت : مهر تیم فوتبال شهرداری کجاست که همچنان با ان قراردادهایی مطرح و شهرداری بدهکار می شود .


 مقدم گفت : یاسوج بیشترین نرخ مهاجر پذیری را دارد و خدمت به این شهروندان جدید اولویت ما است .

 

وی افزود: ۲ ظرفیت برای جمعه بازار تعریف شده و از آن به بمب تعبیر کرده ام، در خصوص ان بازارچه سنتی طراحی شده و برای ۱۰۰۰ واحد تجاری نقشه و طرح داده شده و حرف کسبه جمعه بازار را شنیدیم ، بخشی حاظر به واگذاری غرفه نیستند و باید هرچه زودتر جمعه بازار فعلی ساماندهی شود./ صبح زاگرس

ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.