کد خبر: ۱۵۵۸۵
تاریخ انتشار:۱۲:۰۷ - ۳۱ فروردين ۱۳۹۹
عصر دنا: تعطیلی بازار روز دهدشت همچنان به قوت خودش باقی است اما متاسفانه بعضی از بازاریان به اختیار خود قصد بازگشایی دارند.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):
به گزارش «عصر دنا» صبح امروز شهرداری دهدشت نیرو‌های سد معبر و درآمد خود را در یکی از ورودی‌های درب بازار روز واقع در خیابان طالقانی مستقر کرد و به آن‌ها دستور داد به بازاریان اطلاع رسانی کنید تا زمانی که شورای سلامت شهرستان و ستاد پیشگیری از ویروس کرونا، مصوبه بازگشایی بازار روز را صادر ننمایند، تعطیلی بازارروز همچنان به قوت خودش باقی است.

البته قابل ذکر است که عده‌ای از بازاریان در محل کسب خود حضور داشتند و داد و فریاد راه انداختند که ما قصد بازگشایی داریم که شهردار دهدشت به کمک نیروی انتظامی و مامورین شبکه بهداشت از آن‌ها خواست که تا قطع زنجیره کرونا صبوری به خرج بدهند و همچنان همکاری بکنند تا زمانی که ستاد پیشگیری از ویروس کرونا اختیار کند و اطلاع دهد.

شهردار دهدشت از آن تعداد از بازاریانی که مالک غرفه در بازار روز نیستند و اجاره بها پرداخت می‌کنند خواست که جهت تامین بخشی از خسارت ناشی از ویروس کرونا که در این چند مدت اخیر متحمل شدند و کسب و کار آن‌ها دچار کسادی شد اسامی خود رو طی لیستی به واحد مراجع ذیصلاح در فرمانداری تحویل نمایند در این راستا که استانداری تسهیلاتی یا کمک‌های بلاعوضی را در نظر گرفته است که به بازاریان خسارت دیده پرداخت نماید.

باگذشت نزدیک به دو ماه از تعطیلی بازار روز دهدشت در راستای پیشگیری از ویروس کرونا این تعطیلی تا اطلاع ثانوی از طرف ستاد پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و شورای سلامت شهرستان همچنان به قوت خودش باقی است و تمامی ورودی و خروجی‌های بازار توسط داربست‌های فلزی کاملا مسدود است و امید است بازاریان صبوری بیشتر به خرج دهند وتا قطع زنجیره کرونا اقدام به بازگشایی محل کسب و کار خود ننمایند.

از شهروندان عزیز شهر دهدشت می‌خواهیم که جزء در مواقع ضرور از منزل خود بیرون نیایند و سطح شهر را شلوغ و پر ازدحام نفرمایند تو هر چه زودتر از پیش شاهد قطع زنجیره ویروس کرونا باشیم.
ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.