کد خبر: ۱۵۰۵۱
تاریخ انتشار:۰۹:۴۸ - ۲۷ بهمن ۱۳۹۸
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):
یادداشت دریافتی- سعید پایدار: در سال ۱۳۸۷به اتفاق چند نفر از جوانان تحصیل کرده توسط دکتربهرامی برای حضور در شهرداری یاسوج دعوت به همکاری شدیم و تا قبل از ورودم به شورای شهر در آن مجموعه حضور داشتم. بنده این برهه را دوره طلایی ومطرح شدن شهر یاسوج می‌دانم و علت عمده نیز شیوه نگاه ایشان به مساله بود. چنانکه معروف بود به تعامل و احترام و شهروند باوری و در عمل فرهنگ و هویت را پاس می‌داشت؛
شاهد آنکه آریوبرزن بزرگ را از دنیای کلمات به شهری که مردمش عاشق ایران باستان هستند دعوت نمود و میدان آریوبرزن نه تنها در شهر یاسوج بلکه در ایران سر زبان‌ها افتاد. به همت ایشان و همکاری آن گروه جوانان تحصیلکرده پاسداشت عیدباستانی نوروز از دل خانه‌ها به میادین شهر آمد و فلکه‌ی هفت سین را در نماد‌های شهری جای داد.
به نشاط و شور شهروندان معتقد بود و تیم فوتبال شهرداری را به جوانان هدیه داد و فوتبال یاسوج از تیمی بی نام و نشان به تیم غول کش شهرت یافت. ایشان در عمل به فرهنگ، هنر و مشارکت شهروندان معتقد بود و شهرداری از دستگاه خدماتی به نهادی فرهنگی و اجتماعی ارتقاء یافت و هنرمندانی که در کنج خانه‌ها رها بودند شهرداری را خانه دوم خود دیدند. به پتانسیل‌های طبیعی شهر یاسوج ایمان داشت، اکوتوریسم و گردشگری جانی دوباره گرفت
و برند پایتخت طبیعت در کنار نام شهر یاسوج جای گرفت و یاسوج رسما مقصد گردشگری شد.
حال دکتر بهرامی به پشتوانه‌ی تجارب و معلوماتش پای در آزمون انتخاب مردم جهت پوشیدن ردای وکالت همشهریان در مجلس شورای اسلامی گذارده است.

اینجانب ضمن احترام بی پایان به تمامی شهروندانی که به دلایل بسیار از ثمربخش بودن شرکت در انتخابات ناامید شده اند، با این استدلال که حداقل نباید بگذاریم مدیریت محلی سرزمین مان به افراد نابلد سپرده شود، از جهت باور به ظرفیت‌های عظیم انسانی و طبیعی شهرستان‌های بویراحمد و دنا، آقای دکتر بهرامی را به سبب نگاه فراقومی، علم محوری، فرهنگ باوری و توسعه محوری شایسته جایگاه نمایندگی مجلس می‌دانم و ایشان را به همه کسانی که دل در گرو پیشرفت استان دارند پیشنهاد می‌نمایم.

امید است در این شرایط پیچیده و دشوار، شاهد انتخاب هشیارانه ایتوسط فرزندان آریوبرزن پارسی باشیم.
با احترام سعید پایدار
ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.