کد خبر: ۱۵۰۰۸
تاریخ انتشار:۰۰:۰۰ - ۲۵ بهمن ۱۳۹۸
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):
همزمان با آغاز تبلیغات رسمی کاندیدای‌های یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ستاد انتخاباتی " هومان عسکری" به عنوان یکی از نامزد‌های این دوره انتخابات مجلس در کوی سه راهی شهر گچساران مورد بهره برداری قرار گرفت.

در این آیین زهره فولادی وندا دیگر کاندیدای قشقایی در این عرصه به نفع هومان عسکری از ادامه رقابت انتخاباتی اش انصراف داد وگفت:من برای شما کنار رفتم و برای شما ایستادگی خواهم کرد، من برای تک تک آرا از حق شما و از آرایی که به صندوق انداخته می‌شود نخواهم گذشت و برای هر کدام پاسخی می‌خواهم.

وی افزود:طبق فصل اول طبق قانونی اساسی بهترین زندگی و بهترین مشارکت و بهترین فعالیت انتصابی را در زیر پرچم جمهوری اسلامی حق مردم ایران زمین است، ما تنها ترک زبان نیستیم بلکه ما برادران لر زبان، بوشهری، بختیاری، اصفهانی و خوزستانی را در قلبمان داریم.

فولادی وندا اظهارکرد:من به افتخار ایلم و به حرمت برداران انصراف خود را از کاندیداتوری اعلام کردم.

هومان عسکری نیز درادامه بیان کرد:کاری که خانم فولادی وندا انجام دادند باید برای بانوان و جوانان ایلم الگو باشد، رسالتی که خانم دکتر برای ایلم انجام داد بالاتر از حضور من در مجلس است و اینکار باعث شد که قشقایی در این دوره دواطلب خواهد داشت و در این دوره مانع از اخلاف افکنی بین قشقایی‌ها شد.

وی تصریح کرد:من بیشتر از ۲۰ سال است که خانم فولادی وندا را می‌شناسم و خوشحال هستم که فرزندان ایل من طبقات اجتماعی دارند و این آرزوی ایلمان است، در چهل ساله دوم انقلاب و در گام دوم انقلاب که به سمت تبیین تمدن نوین اسلامی می‌روند قشقایی‌ها در این تمدن سازی نقشی آفرین خواهند شد.
ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.