کد خبر: ۱۴۹۹۳
تاریخ انتشار:۱۱:۲۶ - ۲۴ بهمن ۱۳۹۸
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):
جمعی از اهالی مناطق مختلف سی‌سخت مرکز شهرستان دنا در دعوت‌های جداگانه از مهدی روشنفکر به جمع جریان مردمی و انقلابی ندای وحدت پیوستند.

 مهدی روشنفکر در این دیدار‌ها خطاب به تخریبگران گفت: پیشنهاد می‌کنم تخریب‌گران بی تقوا اخلاق، ادب و معرفت را از مردم شهر دانشمند پرور سی‌سخت یاد بگیرند و بیایند در این شهر تا انسانیت را ببینند شاید تاثیر گرفتند و دست از بی تقوایی برداشتند.

وی با تاکید بر اینکه هر وقت در شهر سی‌سخت حضور یافته‌ام احساس آرامش می‌کنم به گونه‌ای که با خانه‌ام تفاوتی ندارد، ادامه داد: به تیم‌های ترور شخصیت و حیثیت متکی به آقایان به ظاهر با ادب تذکر جدی می‌دهیم، این گونه با آبروی افراد بازی نکنید.

روشنفکر یاداور شد: عده‌ای احساس می‌کنند هنوز هم میتوان مردم را از لولو ترساند، دوران ترساندن مردم و بهره برداری از ترسشان سرآمده، امروز به لطف خون شهدا همه خود را صاحب انقلاب میدانند، فوق تخصص‌های پرونده سازی دست از تخریب بردارید، دست از تهدید بردارید، مردم آنقدر رشید شده اند که دیگر نتوان از تائید در گزینش بترسند، متخصص‌های برچسپ زنی باز هم به حربه‌های کثیف برچسپ زنی روی آورده اند، بساط برچسپ زنی و دلالی با ترس مردم و ترساندن مردم سرآمده است.

وی ابراز کرد: خوشحالیم که جریان فرا منطقه‌ای ندای وحدت عامل به هم رسیدن چپ و راستی است که چهار دهه مردم را به جان هم انداخته بودند، بنام چپی و راستی، حزبی و لیبرال، اما امروز چپ و راست در آغوش هم قرار گرفتند.

روشنفکر خاطرنشان کرد: کسانی که شعار‌های تند انقلابی‌گری میدهند در تهران با بیزینس منهای چپ که در عرصه سیاست هستند سر در یک آخور دارند، میدانم اعتیاد به پرخوری و رانتخواری دارید، اما خود را برای جدا شدن از میز‌های غصبی مردم آماده کنید.

این عضو هیئت علمی دانشگاه ادامه داد: شما چهل سال مردم را به جان هم می‌انداختید، بنام راست و چپ در انتخابات مردم آسیب می‌دیدند، با تحریک شما بابا بزرگ‌های تشنه قدرت و عاشق رانت و خودمحور با دعوای زرگری سیاسی برادر را مقابل برادر قرار می‌دادید، اما امروز همدیگر را در آغوش کشیدید، چون همگی نگران منافع مشترک و پروژه‌های مشترکتان هستید، چون میدانید کدام اردوگاه با دلالان و بیزینس منها فاصله دارد، بنده منافع مردم را پیش پای هیچ باند و یا شخصی قربانی نمی‌کنم.

وی خاطرنشان کرد: عده‌ای که گه گاه چهار دهه از تشکیل حلقه‌های حزبیشان میگذرد و تقریبا اعضاء شان در هر چهار دهه یکی هم بوده، اخیرا اتاق‌های فکر چپ و راست را بر علیه جریان زلال ندای وحدت ادغام کرده‌اند تا نگذارند قدرت در بویراحمد مردمی شود، و مردم به مرز‌های حلقه‌های محدودشان وارد شوند، حلقه‌های سیاسی که خروجی‌های رانتی مشخصی دارد، ما حلقه‌ای به وسعت بویراحمد و دنا ایجاد خواهیم کرد.
ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.